Caurspīdīgas kleitas, dziļi dekoltē un drosmīgi šķēlumi: “BRIT Awards” ceremonijā zib plikumi

Pievienot komentāru
Caurspīdīgas kleitas, dziļi dekoltē un drosmīgi šķēlumi: “BRIT Awards” ceremonijā zib plikumi
EPA/SCANPIX / AFP/SCANPIX

Trešdien, 20. februārī, “O2” arēnā Londonā notika ikgadējā Britu mūzikas balvu (“BRIT Awards”) pasniegšanas ceremonija. Arī šogad vairums šovbiznesa zvaigžņu, apmeklējot pasākumu, tērpa izvēlē bija pieturējušās pie jau zināmā paraduma, ka mazāk ir vairāk.

Vairums slavenu daiļavu, dodoties uz prestižo pasākumu, bija devušas priekšroku caurspīdīgiem tērpiem, kārdinošiem dekoltē un izteiksmīgiem šķēlumiem, kas ļāva pazibēt ne vienam vien apaļumam.

Ar sevišķu pārdrošību uz sarkanā paklāja izcēlās amerikāņu modele un dziedātāja Madisona Bīra. Skatuves māksliniece uz balvu pasniegšanas ceremoniju bija ieradusies caurspīdīgā un pieguļošā kleitiņā, kas apkārtējiem atklāja skaistules ķermeņa dotumus.

Maz vietas iztēlei atstāja arī britu realitātes šovu zvaigznes Montanas Braunas pikantais ietērps, kas ļāva novērtēt viņas formīgo dupsīti. Tikmēr dziedātāja Dua Lipa ceremoniju apmeklēja kleitā ar caurspīdīgu augšdaļu un iespaidīgu dekoltē.

Uz ceremoniju īpaši saposušās bija meiteņu grupas ”Little Mix” dalībnieces, kuras pasākuma mirdzēja kleitās ar dziļiem šķēlumiem un dekoltē.