“Carousel” atgriezušies Latvijā: Mēs esam priecīgi un gandarīti par padarīto

8 komentāri
“Carousel” atgriezušies Latvijā: Mēs esam priecīgi un gandarīti par padarīto
FACEBOOK

Nedēļas sākumā mājās no “Eirovīzijas” starptautiskā dziesmu konkursa Telavivā atgriezušies Latvijas pārstāvji grupa “Carousel”. Pēc neveiksmes pusfinālā mūziķi saka lielu paldies atbalstītājiem.

“Es, savā un grupas vārdā, gribu teikt lielu paldies visiem jaukajiem un profesionālajiem cilvēkiem, kuri bija mums blakus šeit, Izraēlā, un arī tiem, kuri deva savu pienesumu priekšnesuma radīšanā, vēl mājās esot. Un paldies visiem, kas atbalsta un tic!” vietnē “Facebook” pavēstījusi grupas “Carousel” soliste Sabīne Žuga.

“Mēs esam priecīgi un gandarīti par padarīto, un darījām no sirds.

Šī pieredze mums vienmēr paliks atmiņā, tā ir ļoti vērtīga, un, lai vai kā, šis ir viens solis uz priekšu mūsu grupas muzikālajā ceļā, ar šo nekas nebeidzas! Tikai sākas!” vēstī dziedātāja.

Jau ziņojām, ka “Eirovīzijas” dziesmu konkursā, kas pagājušajā nedēļā norisinājās Izraēlas pilsētā Telavivā, Latvijas pārstāvji uzstājās otrajā pusfinālā, tomēr kvalificēties finālam viņiem neizdevās. Kā kļuva zināms vēlāk, “Carousel” pusfinālā ierindojās 15. vietā.

“Eirovīzijas” konkursā šogad uzvaras laurus plūca viens no favorītiem – Nīderlandes pārstāvis Dankans Laurenss ar dziesmu ”Arcade”.