Busulis un Vaikule mirdz prestižā Krievijas mūzikas balvu ceremonijā

1 komentārs
Busulis un Vaikule mirdz prestižā Krievijas mūzikas balvu ceremonijā
INSTAGRAM

Pagājušajās brīvdienās Maskavā norisinājās mūzikas balvu “Pesnja Goda” pasniegšanas ceremonija. Uz pasākumu bija devušies arī latviešu dziedātāji Intars Busulis un Laima Vaikule.

”Pesnja Goda” ceremonija, kas 1. decembrī norisinājās Maskavas olimpiskajā sporta centrā, ir viens no gada svarīgākajiem notikumiem Krievijas mūzikā, un šogad tajā uzstājās arī kaimiņzemē populārie latviešu dziedātāji Laima Vaikule un dziedātājs Intars Busulis.

Kā skaistu liecību no abu mūzikas zvaigžņu tikšanās aizskatuvē ar momentuzņēmumu sociālajos tīklos padalījies Busulis. ”Lieliska satikšanās,” bildīti komentējis skatuves mākslinieks.

Fotogrāfija izpelnījusies lielas Busuļa atbalstītāju simpātijas, to apberot ar ”patīk” sirsniņām. Tāpat viņa talanta cienītāji nav skopojušies ar komplimentus par abu skatuves zvaigžņu lielisko izskatu.

Svētkiem par godu Vaikule un Busulis bija eleganti saposušies.

“Pesnja Goda” pirmo reizi notika 1971. gadā, un tas mūsdienās kļuvis par vienu galvenajiem notikumiem Krievijas mūzikā un tiek salīdzināts ar amerikāņu ”Grammy” balvu. Ik decembri mūziķi tiekas balvu pasniegšanas ceremonijā un koncertā, bet televīzijā tas tiek raidīts janvāra sākumā kā daļa no Jaunā gada svinībām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl