Brīvs un iekārojams! Latviešu dziedātājs Alekss Silvērs atklāj, kādas sievietes viņam patīk

0 Komentāru
Brīvs un iekārojams! Latviešu dziedātājs Alekss Silvērs atklāj, kādas sievietes viņam patīk
Publicitātes foto

Dziedātājs Alekss Silvērs popularitāti iemantoja, pateicoties dalībai duetā Alekss Silvērs un Liera Šteina, nu mākslinieks uzsācis solokarjeru, kura vainagojas panākumiem. Šogad Silvērs pārstāvēs Latviju konkursā ‘Славянский базар” (Slāvu bazārs). Muzikālās darbības dēļ Aleksam nav laika domāt par sievietēm un attiecībām.

Aleksa Silvēra sirds ir brīva, un šajā dzīves posmā attiecības veidot viņš nevēlas, viss laiks tiek veltīts mūzikai, sagatavošanās darbiem konkursam ”Славянский базар”.

Dziedātājam patīk meitenes, kuras zina, kā tas ir būt sievišķīgai, kuras no rīta pamostas labā garastāvoklī. Dāmas, kuras ir gatavas baudīt dzīvi ar smaidu un prieku, bet nepatīk, ja meitenes spiež darīt to, ko viņš nevēlas.

”Gribas smaidīt, kad, skatos uz meiteni, kura izskatās pēc meitenes. Kosmētika, frizūra, kleita un smaids – lielisks savienojums. Priecājos, ja meitene vēlas kopā doties uz sporta zāli, lai uzturētu sevi formā, ja vēl viņai piemīt intelekts – vispār lieliski,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Alekss.

Iepazīstot jaunu meiteni, Alekss ātri vien saprot, viņa vēlas būt kopā ar viņu vai slaveno dziedātāju. Meitene, kuru interesēs slavenais Alekss, gribēs daudz kopīgas fotogrāfijas, jautās par pasākumiem. Tai, kuru interesēs vienkārši Alekss, būs vienalga – viņš ir ģērbies labākajās drēbēs vai sporta apģērbā. Galvenais, ka ir līdzās.

”Patīk, ja meiteni tā uzreiz nevar iekarot, ja jāpacenšas. Tādai dāmai piemīt šarms, viņa ir pievilcīga, un teju ikviens vīrietis vēlas ar šādu daiļā dzimuma būtni iepazīties. Vīriešiem patīk sievietes, kuras zina savu cenu,” tā Alekss.

Alekss priecājas, ka Latvijā nav attīstīts paparaci un var dzīvot mierīgi, tāpēc popularitāte nekādā veidā neietekmē viņa romantisko dzīvi.

”Dažreiz ir tā, ka gribu pavadīt laiku kopā, bet ir koncerts vai mēģinājumi un jāatceļ randiņš, bet tas nav traki. Romantiskākā lieta, ko esmu darījis – bildināju bijušo draudzeni. Izteicu bildinājumu Parīzē, Eifeļa torņa pakājē. Attiecības neizdevās, bet skaistais moments ir pārtapis lieliskās atmiņās. Vēlu viņai laimi,” smaida Alekss.

Laiku, ko veltīt attiecību izveidei, randiņiem Aleksam atņem gatavošanās Vitebskā notiekošajam konkursam ”Славянский базар”, kurā dziedātājs pārstāvēs Latviju. Konkursā piedalīsies divdesmit dalībnieki, tāpēc kārtīgi jāgatavojas, lai varētu baudīt darba augļus.

”Izlēmu piedalīties Latvijā notiekošajā konkursa atlasē, jo vairāk nedziedu duetā ar Lieru Šteinu, esam uzsākuši solo karjeras. Pēc atlases uzzināju, ka mani izvēlējās kā valsts pārstāvi. Mums ir lieliska komanda – Liene Greifāne, Ilona Bagele un Jeļena Loreina Švilpe. Dienas pavadu meistarklasēs, mēģinājumos un ilgās stundās ierakstu studijā,” par panākumiem stāsta Alekss.

Pēc dalības konkursā dziedātājs atsāks iet uz randiņiem un turpinās meklēt savu laimi attiecībās.

0 Komentāru