Britnijas Spīrsas bijušais vīrs pieprasa lielākus alimentus

Pievienot komentāru
Britnijas Spīrsas bijušais vīrs pieprasa lielākus alimentus
Scanpix/Reuters

Dziedātājas Britnijas Spīrsas bijušais vīrs, horeogrāfs Kevins Federleins, ar kuru laulībā dzimuši divi dēli, no mākslinieces ik mēnesi saņem 20 tūkstošus dolāru zēnu uzturēšanai. Vīrietis izlēmis, ka tas ir daudz par maz un tiesas ceļā papildus vēlas saņemt 40 tūkstošus dolāru.

Tiesā iesniegtajos dokumentos Kevins raksta, ka vēlas paaugstināt alimentu apjomu, jo dēli, apciemojot māti, dzīvo greznu dzīvesveidu, bet viņš neko līdzvērtīgu nevar nodrošināt. Puisēnu tēvs ir drošs, tas traucē divpadsmit gadus vecā Šona Prestona un vienpadsmit gadus vecā Džeidena attīstībai un līdzvērtīgai vecāku uztveršanai.

Federleinam dēli stāsta par grezniem tenisa kortiem, neslēpj, ka mamma pērk visu, ko viņi vēlas. Kā nekā Spīrsas ienākumi gadā mērojami 34 miljonos dolāru, bet viņš ik mēnesi nopelna tikai trīs tūkstošus.

Spīrsas bijušais ir arī izskaitījis, cik mēneša laikā iztērē bērnu vajadzībām, un tie ir 23 tūkstoši, bet māksliniece viņam maksā tikai divdesmit.

Prasības iesniedzējam ir vēl četri bērni, kuri jāuztur, tāpēc viņš uzskata, ka tas ir tikai godīgi, ja Spīrsa savu maciņu atvērs plašāk.

Spīrsai tuvu stāvošas personas izdevumam ”Mirror” stāsta, ka māksliniece baidās, ja viņa nemaksās prasīto summu, Kevins viņai aizliegs tikties ar dēliem.