”Bijām pilnīgi skaidrā.” Kiops atklāj Kombuļu Ineses intīmā video filmēšanas aizkulises

4 komentāri
”Bijām pilnīgi skaidrā.” Kiops atklāj Kombuļu Ineses intīmā video filmēšanas aizkulises
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Zināmās aprindās šobrīd, aizturētu elpu, tiek gaidīts Sanda Kiopa ”Dziļāk vēl” video, kurā būs redzami arī pirms pieciem gadiem filmēti intīmi kadri ar Kombuļu Inesi. Lai pieliktu punktu runām par to, ka dziedātāja nekrietni izmantota un klipa vajadzībām nofilmēta bez atļaujas un reibumā, Kiops atklāj Skaties.lv video tapšanas aizkulises.

Uzzinājusi, ka Kiops gatavojas oktobrī beidzot publicēt intīmo videomateriālu, kas šķita jau laimīgi aizmirsts un pazudis, Inese publiski paziņoja, ka vērsīsies policijā. Māksliniece apgalvo, ka video safilmēts privātai lietošanai pēc kopīgas alkohola baudīšanas un nav bijis runas par tā publicēšanu.

INESES STĀSTU LASI ŠEIT!

Tā kā daļa tautas metusies kaunināt Kiopu par to, ka viņš gatavojas šo materiālu izmantot savā klipā, mūziķis vēlas viest skaidrību šajā lietā.

”Man Ineses atrunas par to, ka nav līguma un viņa bijusi iedzērusi, šķiet smieklīgas.

Kiops

Kiops

Pirmkārt, uzreiz varu pateikt, ka nekādas dzeršanas tur nebija. Bijām pilnīgi skaidrā. Inese taču nav naiva meitene, kuru varētu piedzirdīt un piespiest filmēties pa pliko!

Kad bija safilmēts, Inese pati aiz priekiem vienu pudeli paņēma. Bet nekādas dzeršanas nav bijis, Inese jau nekad nav bijusi liela alkohola cienītāja – šajā ziņā ar viņu viss kārtībā,” Skaties.lv uzsver Kiops.

Mūziķis atklāj, ka toreiz, pirms pieciem gadiem, sarunājot tikšanos ar iepriekš sev personiski nepazīstamo Inesi, viņš uzreiz teicis, ka vēlas nofilmēt pāris ainiņas ar viņu sava klipa vajadzībām.

”Inese, kura tobrīd bija savas slavas zenītā, ar prieku piekrita. Sākumā pat nebija runas par izģērbšanos, klipa scenogrāfiju izdomājām abi kopā. Neslēpšu, ka Inesei bija pat dažas vēl trakākas idejas par izģērbšanos un kūleņu mešanu, bet es viņu pārliecināju, ka pārāk traki arī nevajag,” stāsta Kiops.

Viņš piebilst, ka par nekādu naudu par šo filmēšanos nav bijis runas, tāpēc arī līguma nav. Taču māksliniece kameras priekšā vairākkārt uzsvērusi, ka ar prieku palīdz kolēģim.

Attēli no filmēšanas toreiz, pirms pieciem gadiem, jau rotājuši teju visus Latvijas preses izdevumus, tāpēc Kiops nesaprot, par ko Inese tagad satraucas.

“Visi jau visu ir redzējuši – internets ir pilns Ineses kailbilžu. Šajā video nekā no jauna nebūs. Agrāk tāds bija Ineses imidžs – atceros, ka bija pat koncerts Ventspils pusē, kur viņa puskaila meta kūleņus.

Jā, varbūt tagad viņas imidžs ir mainījies, taču es uzskatu, ka satraukumam nav pamata. Visi tāpat zina, ka video filmēts pirms pieciem gadiem. Tikpat labi būtu varējis to publicēt toreiz, un viņa neko nebūtu iebildusi,” spriež Kiops.

Mūziķis uzskata, ka Inesi, iespējams, uztrauc tas, ka šāda video publicēšana varētu kaitēt Ineses jaunajām attiecībām – dziedātāja iepazinusies ar turīgu itāļu džentlmeni un arī pati kļuvusi par lēdiju. Kiops spriež, ka satraukumam nav pamata.

”Tas taču viss ir mākslas vārdā – ne pirmā, ne pēdējā zvaigzne, kura mākslas vārdā filmējas kaila,” tā Kiops. Lai nogludinātu visus nesmukumus, mūziķis gatavs Inesi un viņas jauno draugu personīgi uzaicināt uz klipa prezentāciju, kas 14. oktobrī vakarā notiks naktsklubā ”9. vilnis”. Pirmo reizi novērtēt ”Dziļāk vēl” laipni aicināti arī visi fani.

DAĻA SKANDALOZĀ MATERIĀLA JAU APSKATĀMA ŠEIT!

4 komentāri