Bērna barošana ar krūti Dinārai Rudānei radījusi veselības problēmas. Dziedātāja apmeklē fizioterapeitu

12 komentāri
Bērna barošana ar krūti Dinārai Rudānei radījusi veselības problēmas. Dziedātāja apmeklē fizioterapeitu
INSTAGRAM

Pirms mazliet vairāk nekā deviņiem mēnešiem dziedātāja Dināra Rudāne kļuva par māmiņu meitiņai. Māksliniece vēlas mazulīti barot ar krūti, cik ilgi vien iespējams, lai bērns izaugtu veselīgs. Tas licis Dinārai iedzīvoties veselības problēmās.

Dziedātāja stāsta, ka, braucot ar motociklu, piedzīvojusi nepatīkamu momentu. Pēkšņi rokas uz mirkli kļuva nejutīgas un viņa jau sāka domāt, kā bremzēs, kā pārslēgs sajūgu.

Foto: Dināra Rudāne pa pludmali pastaigājas seksīgā kleitiņā

”Apmeklēju neirologu, sākumā man teica, ka tā varētu būt mugurkaula bruka. Paldies Dievam, tā nav. Pēc pārbaudēm izrādījās, ka sakarā ar to, ka joprojām baroju meitu ar krūti, ķermenī ir attīstīts laktācijas hormons. Šis hormons aiztur organismā ūdeni,” sociālajā tīklā ”Instagram” stāsta Dināra.

Māksliniece turpina stāstīt, ka ūdens ķermenī ir tik daudz, ka nospiež galvenās saites, kas iet cauri rokai uz pirkstiem. Tas ir īpaši izteikti, jo viņai ir mazas rokas.

Viss, kas atliek jaunajai māmiņai, ir katru nedēļu apmeklēt fizioterapeitu un ļauties roku masāžām. Mūziķe jūt, ka jutība pirkstos atjaunojas, bet vēl daudz darba priekšā.

Dināra Rudāne stāsta par savu mīlestību pret motocikliem un gadu laikā gūtajām traumām

Neirologs ieteicis atteikties no meitas turēšanas rokās, mikrofona turēšanas, braukšanas ar motociklu un visa pārējā, kas rada piepūli rokām.

”Turēt rokās meitiņu ir Visuma dāvana. Lai arī tirpst tās rokas, nespēšu no tā atteikties. Kad neirologs pateica, ka labāk no tā atturēties, likās, ka man atņem galveno prieku dzīvē. Paldies manai fizioterapeitei par iespēju turēt Miriamu Amiru rokās,” priecājas Dināra.