Ballīšu grupa ”Džentlmeņu špagats” priecē ar pirmo oriģināldziesmu

2 komentāri
Ballīšu grupa ”Džentlmeņu špagats” priecē ar pirmo oriģināldziesmu
PUBLICITĀTES FOTO

Pozitīvi enerģiskā grupa ”Džentlmeņu Špagats”, kura plašāk pazīstama kā kooperatīvo pasākumu, kāzu un citu godu muzikanti, beidzot piesaka sevi plašāk un piedāvā savu pirmo oriģināldziesmu ”Skaitot laiku”.

Dziesmas skanējumu raksturo mīlestība pret dzīvo mūziku, pieredze un pārliecība, kas vairāku desmitgažu laikā tikusi izkopta, izpildot populāras latviešu un ārzemju grupu kaverversijas.

”Šis izaicinošais pandēmijas laiks skāra visus, bet lai vai kā, mums tas nesa arī kaut ko pozitīvu – tā teikt, iznācām ārā savādāki. Beidzot varējām apstāties, padomāt un radoši pastrādāt. Tas liekas neticami, bet mums tas bija mierīgs, radošs un fantastisks laiks kopā, neskatoties uz to, ka visi pavasara un lielākā daļa vasaras koncerti tika atcelti.

Nenoliedzami, šis ietekmējis arī kopējo dziesmas noskaņu, zinot, ka mums pavasaris ir mīļākais gadalaiks, tamdēļ, lai ko tas arī šogad nesa, mēs to jau gaidām un sākam pēc tā ilgoties,” par dziesmu stāsta grupas dalībnieki.

Grupa ”Džentlmeņu Špagats” darbojas kopš 2013. gada, taču muzikālās apvienības pirmsākumi meklējami jau tālajā 1998. gadā, kad jau no skolas gadiem tika izpildītas populāru latviešu un ārzemju grupu kaverversijas dažādos publiskos pasākumos. Grupas dalībnieki ir seni draugi jau kopš agras bērnības – Niks Jaunzems (vokāls, ģitāra), Valts Jakubovičs (ģitāra), Jurģis Priedītis (bass), Artis Ābele (bungas).

Dziesma pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes platformās visā pasaulē.