Auksta duša, sekss un siermaize: Latvijas populāro mūziķu knifiņi, kā nezaudēt enerģiju trauksmainajā ikdienā

1 komentārs
Auksta duša, sekss un siermaize: Latvijas populāro mūziķu knifiņi, kā nezaudēt enerģiju trauksmainajā ikdienā
F64

Gads lielai daļai sācies darbos un skriešanā, tostarp Latvijas populārajiem mūziķiem, – pēc svētku ballēm un koncertu maratoniem seko ”Zelta Mikrofons”, kura ceremonija jau 18. februārī Dailes teātrī. Mūziķi, kuri šogad iesnieguši dziesmas ”Zelta Mikrofonam”, atklāj Skaties.lv savas slepenās receptes, ko izmanto, lai šajā steidzīgajā laikmetā ātri savestu sevi formā un allaž būtu enerģijas pilni.

Normunds Rutulis: ”Pirmais un svarīgākais nosacījums – labi izgulēties un saelpoties svaigu gaisu!”

Grupa ”Ezeri”: ”Ja nepieciešams pavisam ātrs risinājums – aukstā duša! Tu vienmēr jūties labāk pēc aukstas dušas! Bet citādi – parūpēties par savu ķermeni. Mūsu senči dzīvoja daudz fiziski aktīvākas dzīves nekā mēs, tāpēc ir jāpiedomā par regulāru izkustēšanos un tad ar savu prātu arī ir daudz vieglāk tikt galā!”

Emīls Kaupers, grupa ”Carnival Youth”: ”Apmeklēt fitnesa klubu un paraudāt pie stieņiem.”

”Cacophonics”: ”Uz kādu brīdi izslēgt no dzīves elementus un ierīces, kas šo laikmetu padara steidzīgu.”

Talantīgo bērnu producente Ilze Riže: ”Es ieteiktu uz mirkli apstāties un novērtēt to, kas mums ir dots šodien, nevis bēdāties par to, kā nav, un skriet ”pa galvu, pa kaklu” nākotnē. Miers un elpošanas vingrinājumi ir manas labākās zāles ikdienas stresam. Aizver acis, dziļi ieelpo un lēnā izelpā savienojies ar debesīm un zemi!”

Markus Riva: ”Formā jābūt visu laiku, to cenšos piekopt. Ātrā recepte, ja nejūtos labi – silts citronūdens un duša.”

Patrisha: ”Man svarīgs ir miegs, svaigs gaiss, daudz pārvietojos ar kājām, silta tēja, kārtīgi paēst. Dienās, kad ir pamatīgs nogurums, atpūšos, jo tas ir būtiski – tas ietekmē visu kopējo formu! Tāpēc teikšu, ka darīt vajag daudz, bet vajag rast laiku svarīgai un labai atpūtai.”

Ipstens Kūns: ”Turiet sev blakus labus un mīlošus cilvēkus. Mīlestība ir lieliskas zāles. Tāpat kā labs miegs.”

Jānis Irbe: ”Manuprāt, lai sevi savestu formā ir labi jāizguļas. Bet, ja kādu iemeslu dēļ tas nesanāk, tad var palīdzēt, noklausoties kādu ierakstu vai arī noskatoties kādu smieklīgu video.”

Samanta Tīna: ”Ja gribas raudāt – jāizraud! Nekas nav sevī jāapspīlē, ja tas traucē savest sevi kārtībā!”

Imanta Dimanta un draugi: ”Miegs diemžēl nav ātra recepte, bet ļoti noderīga. Ja ātri jādomā un jārīkojas, tad noder ingvera, citronu dzēriens.”

”Alejas”: ”Piezvanīt mammai, uztaisīt siermaizīti, paskatīties pa logu.”

”Duets Sandra”: ”Nopeldēties ziemā jūrā.”

Agnese Ungure, grupa ”Kanisaifa”: ”Labs gardēžu sekss ārstē visas kaites.”

Nils Īle: ”Dienas gaitā atrast iespēju uz 15 minūtēm iesnausties.”

VIŅA: ”Mežs un tēja. ”

Raimonds Pauls un Dināra Rudāne: ”Neziedot sevi, dāvāt savu laiku, bet ne tā, ka tas kaitē jums gan fiziski, gan morāli. Rūpēties par veselību, censties izgulēties. Vienmēr atrast laiku ģimenei, pat ja ir liels sagurums. Apzināties un vienmēr sev atgādināt, kas jums dzīvē ir svarīgākais.”

Jauniešu koris ”Kamēr…”: ”Noteikti kārtīga deva balzama, ja ar to nepietiek, tad kopā ar medu un pienu! Pamēģiniet ar kurkumu paskalot kaklu, uzreiz būsiet uz kājām. Kārtīga šokolādes vai siera kūka vienmēr uzlabo garastāvokli, vislabāk, ja tuvāko cilvēku kompānijā! Galvenais, kā tikt uz kājām – nesēdi mājās!”

Grupa ”Tūkstoš ceļi”: ”Aizbraukt uz laukiem, ieiet pirtī un nomierināties. Ja šādas īstermiņa metodes nelīdz, var uzkāpt uz riteņa un aizbraukt līdz Francijai.”

Kārlis Auziņš: ”Vērot kokus vējā.”

Grupa ”Triānas Parks”: ”Iesakām izmantot katru brīdi kustībām. Ja sports nav sirdij tuvs, tad arī mierīga pastaiga mežā lieliski palīdzēs sevi uzturēt formā.”

Raimonds Blūms: ”Vislabākais veids kā kaut ko izdarīt ir neatlikt neko, ķeroties pie darba pēc iespējas ātrāk. Sākums būs grūts un “prokrastinēšana” uzglūnēs no katra stūra, bet, neatlaidīgi cenšoties, agrāk vai vēlāk lietas sāks izdoties.”

Jauno Jāņu orķestris: ”Nodziedāt dziesmu skaļā balsī un plati smaidot.”

Jānis Bērziņš: ”Pāris stundas vienatnē spēlējot skaistu mūziku uz ģitāras. Tā var ātri aizmirst par lieko un sevi savest formā.”

Lauris Valters: ”Noteikti vajag ieskriet dušā un padzert kafiju, tad sajūtas uzreiz uzlabojas. Nu vismaz man.”

”Singapūras satīns”: ”Turiet savus labākos draugus sev līdzās, jo čomu atbalsts ir VISS.”

”Sub Scriptum”: ”Pirms koncertiem mēs izstaipāmies, lai nodzītu stresu, tieši pirms uziešanas saliekam rokas kopā un saucam mūsu maigāko saukli: ”upi”! Nezinu, varbūt kāds fans var šādu rituālu aizgūt no mums.”

”Sudden Lights”: ”Aizbraukt uz laukiem, tālu prom no pilsētas, uz dienu izslēgt telefonu un ieelpot svaigu gaisu.”

”Astro’n’out”: ”Kafija, liels auskars, lielas acu ēnas, laba grimētāja, kurai izkratīt savu sirdi. Faniem šajā steidzīgajā laikmetā novēlam atrast pašiem savu Multivitamīnu multipaku jeb slepenos līdzekļus kā sevi turēt līdzsvarā. Un iemācīties īstajā brīdī telefonam uzlikt klusumu.”

24. Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons” ceremonija notiks Dailes teātrī 18. februārī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents Latvijā un citur to varēs vērot pilnā garumā tiešraidē TV3 Life, portālā tvplay.lv, kā arī otrā daļa skatāma kanālā TV3.

1 komentārs