Asiņains kautiņš Tērvetē! Kāda loma šajā cīniņā ir dziedātājai Mārai Katarskai?

Asiņains kautiņš Tērvetē! Kāda loma šajā cīniņā ir dziedātājai Mārai Katarskai?
INSTAGRAM

Vēl pirms pāris mēnešiem Skaties.lv tika publicēts interviju cikls ar dziedātāju Māru Katarsku un viņas Ēģiptes pārdzīvojumiem. Nu kāda Tērvetes iedzīvotāja paziņojusi, ka Māra iesaistījusies kautiņā un bijusi agresore. Dziedātāja komentē notikušo.

Kāda Tērvetes iedzīvotāja preses pārstāvjiem izsūtījusi vēstuli, kurā informē, ka mūziķes un viņas mammas draugi smagi piekāvuši vairākus vīriešus. Turklāt pašā kautiņā piedalījusies arī Māra.

”Skaitīju dienas līdz kontrakta beigām.” Māra Katarska pirmo reizi pilnīgi atklāti par Ēģiptē piedzīvoto

Saruna ar portālu Skaties.lv māksliniece neslēpj, ka incidents ir noticis, bet ne tā, kā visiem to apraksta šī Tērvetes iedzīvotāja.

”Dienu pirms notikuma, kuru apraksta šī sieviete, bija cits incidents, kad viņas draugi ar bomjiem smagi piekāva manus draugus. Šo informācijas daļu viņa kaut kā ir aizmirsusi,” ironizē Māra.

”Biju priecīga, ka man ir cilvēks, kuru samīļot, ka vairs neesmu viena.” Māra Katarska par attiecību sākšanu ar ēģiptiešu draugu

Arī nākamajā vakarā Māras draugi nav bijušie tie, kuri izraisa incidentu, bet gan šīs dāmas draugi atkal uzbrukuši un viņi aizstāvējušies.

”Jā, es izdarīju kļūdu. Redzot, kā vairāki vīrieši sit manus draugus, centos izšķirt kautiņu. Skrēju, bļaustījos! Tas bija nepareizi, man vajadzēja uzreiz zvanīt policijai, ne papildus vēl riskēt ar sevi. Bet es nespēju citādāk, zinu, kā tas ir, kad esi bezpalīdzīgs un saskaries ar agresivitāti,” tā Māra.

”Viņš spļāva uz mani, pazemoja, sita, viņam vispār manis nebija žēl.” Māra Katarska par laiku gūstā

Māra paziņo, ka mirklī, kad noticis incidents, viņa nespējusi domāt par neko citu, kā vien to, ka jāglābj draugi. Neskatoties uz faktu, ka sitēji ir vairāki vīrieši, viņa bezbailīgi skrējusi glābt savējos.

”Mani veda uz tiesu kopā ar citām sievietēm, ap rokām bija rokudzelži.” Māra Katarska par policijas iecirknī piedzīvoto

”Nezinu, kas vienas un otras puses vīriešiem lika kauties. Tās ir viņu lietas, kurās nejaucos. Vēlos atvainoties abām pusēm, ka uzreiz neizsaucu policiju. Tā gan maniem draugiem, gan kautiņa iniciatoriem būtu bijušas mazāk traumas. Agresija nav risinājums, tā visu padara tikai sliktāku,” nobeidz Māra.

”Galvenais sevi nenosodīt un nepalikt lejā, to arī cenšos darīt – dzīvot tālāk.” Māra Katarska izdara secinājumus par piedzīvoto

Māra turpina strādāt pie sava jaunā muzikālā materiāla, kas jau pavisam drīz tiks prezentēts klausītājiem.