Arnim Mednim jauna mīla; jau izteikts bildinājums

Pievienot komentāru
Arnim Mednim jauna mīla; jau izteikts bildinājums
LETA

Populārā mūziķa Arņa Medņa dzīve pirms septiņarpus gadiem piedzīvoja skarbu pagriezienu – mākslinieks pārcieta insultu. Taču nu viņa dzīvē iestājies jauns pavasaris – Mednis atkopies un no jauna iemīlējies.

Kā žurnālam ”Kas Jauns” atklāj Mednis, viņš šogad uzsācis jaunas attiecības. ”Jā, esmu dulls! Esmu iemīlējies…” tā mūziķis.

To, kas ir laimīgā sieviete, mūziķis gan publiski nevēlas atklāt, taču viņš neslēpj – ir jau izteicis bildinājumu!

”Noformēt attiecības starp cilvēkiem šādā veidā ir pieklājīgi pret sabiedrību un vienam pret otru. Apprecoties tu sabiedrībai pasaki – es esmu kopā ar šo cilvēku, mēs esam pāris,” žurnālam izskaidrojis Mednis.

Kāzu datums vēl neesot nolikts, taču mākslinieks iecerējis precēties baznīcā.

Medņa, kurš savulaik Latviju pārstāvējis arī ”Eirovīzijā”, dzīve sagriezās kājām 2011. gada sākumā, kad Latviju pārsteidza vēsts – mūziķis pārdzīvojis smagu insultu, pēc kura tiek uzturēts mākslīgajā komā. Pēc insulta māksliniekam bija no jauna jāmācās staigāt.

Kā informē ”Kas Jauns”, Medņa veselība lēnām, bet uzlabojas. Viņa ķermeņa kreisā puse gan joprojām ir daļēji paralizēta, taču mūziķis aktīvi darbojas radošajā sfērā – kā dāvanu Latvijai simtgadē viņš radījis mūziku uzvedumam ”Tālavas taurētājs”.

Lasi vēl