Komentāri

Jauns gads, jaunas apņemšanās labākai dzīvei – aptuveni ar šādām domām daudzi iesāk gadumijas pirmo mēnesi, taču kur lai smeļas iedvesmu tam visam? Kur atrast labākos paņēmienus? Iespējams, Tev noderēs pazīstamā dziedātāja un “X Faktora” vadītāja Markus Rivas padomi jaunajam Suņa gadam.

Seko līdzi ūdens patēriņam

Katrs cilvēks ir citādāks un katrs organisms arī, līdz ar to katram cilvēkam ir arī savas ēdienkartes īpatnības. “Bet galvenais ievērot lielās lietas – ūdens daudzumu uzturā, sabalansētu uzturu utt. Arī es kādreiz ēdu bulciņas un saldējuma kastes, bet nedaru to katru dienu. Es daudz lietoju zaļo pārtiku – dārzeņus, kas ir zaļi – brokoļus, sparģeļus, spinātus, gurķus, avokado utt.,” savu uzturu apraksta dziedātājs.

Būt aktīvam visu laiku!

“Es dzīvoju ar devīzi – būt kustībā visu laiku! Daudz kustos, staigāju, dzīvoju netālu no centra Rīgā un daudz staigāju kājām. Vasarā, pavasarī katru rītu skrienu pa rajonu,” atklāj “X Faktora” vadītājs.

Miksēt sporta zāli ar dažādotām fiziskajām slodzēm

Papildus svaru zālei Markus nodarbojas arī ar boksu, šad tad nododas arī jogai, crossfit treniņiem un peldēšanai. “Esmu komfortā ar savu formu un neesmu tendēts uz sacensībām – daru to labsajūtai. Trenējos, kad vien varu, – citreiz 7 dienas nedēļā. Ja esmu izbraukumos, tad nodarbojos ar pamata fiziskām aktivitātēm savā viesnīcas numuriņā. Lai veiktu 100 atspiešanās un 100 pietupienus, mums nevajag nekādu papildu inventāru.”

Bezmaksas ”interneta” treniņi

Viens no dziedātāja treniņprogrammas pamatnoslēpumiem ir interneta resursu izmantošana: “Es trenējos bez trenera, bet tas man neliedz smelties iedvesmu”YouTube” un “Instagram” pamācībās. Mēs dzīvojam tādā laikā, kad ir ļoti daudz dažādas informācijas un iespējas mācīties no pieredzes bagātiem cilvēkiem. Un atrast savus motivatorus – cilvēkus, kas iedvesmo Tevi!”

Dari to sevis dēļ

“Ja jūties labi savā ķermenī, tad nevajag sevi mocīt ar diētām. Galvenais domāt par to, ka ķermenis ir ne tikai ārēji, bet arī iekšēji, jo mums ir jādomā par savu organismu ilgtermiņā. Es nedzīvoju savu dzīvesveidu tikai tāpēc, lai varētu ielikt selfiju “Instagram” – man ir svarīgi justies labi un veselam!” tā dziedātājs.

Miegs!

“Svarīga lieta! Tādēļ pirms miega nesēdēt telefonā, bet gan izmantot to laiku guļot un palīdzēt organismam atpūsties un atjaunoties!”

Domāt pozitīvi

Daudzu problēmu cēlonis ir sliktas un negatīvas domas, stress. Tāpēc ir ļoti svarīgi turēt sevi pozitīvā tonusā ar pozitīviem cilvēkiem apkārt. Tad arī visas lietas ritēs labāk un veiksmīgāk – gan darbos, gan privātajās lietās, gan arī sporta aktivitātēs un sasniegumos.

Lasi vēl