“Arēnā Rīga” top populārās mūzikas dižkoncerts

0 Komentāru
“Arēnā Rīga” top populārās mūzikas dižkoncerts

Satikšanās prieks un svētku sajūta šajās dienās valda “Arēnā Rīga”. Tur pirmajā kopmēģinājumā satikušies 1400 koristi, 500 dejotāji, orķestris un vairāki desmiti pašmāju solisti.

Latvijas simtgades mēnesis ir sācies, un tajā izskanēs un norisināsies daudz koncertu un pasākumu. Šajā nedēļā divi nozīmīgi populārās mūzikas koncerti ieskandinās arī “Arēnu Rīgu” – rokopera ”Lāčplēsis” un Latvijas populārās mūzikas dižkoncerts – “Latvijas gadsimts”. Šis ir pirmais koncerta Latvijas gadsimts kopmēģinājums.

Koncertā piedalās 1400 koristi, 500 dejotāji, orķestris un vairāki desmiti pašmāju solisti. No Čikāgas ieradies arī “Čikāgas piecīšu” solists Armands Birkens. “Es esmu ļoti priecīgs un laimīgs, ka varu būt atpakaļ Latvijā, un kur nu vēl uz 18. novembri – Latvijas simtgadi. Un viss pārējais, un šorīt viss tik skaisti iet, satieku draugus, kurus tik bieži neredzu.”

Koncerts būs muzikāls ceļojums no valsts dibināšanas brīža līdz mūsdienām. Tajā skanēs populārākās Latvijas estrādes melodijas un dzejas rindas. Gada garumā tapušas arī koncertam īpaši veidotas projekcijas. Svētku sajūta un satikšanās prieks – tā galvenokārt mākslinieki raksturo gan šā brīža sajūtas.

Dižkoncerts Latvijas gadsimts “Arēnā Rīgā” notiks šopiektdien, 9. novembrī, Lāčplēša dienā – Liepājas Olimpiskajā centrā, savukārt LNT skatītājiem to būs iespējams noskatīties Valsts dzimšanas dienā – 18. novembrī.

0 Komentāru