Ar spraigu mīlas dziesmu Latvijas mūzikā debitē jauns duets

2 komentāri
Ar spraigu mīlas dziesmu Latvijas mūzikā debitē jauns duets
PUBLICITĀTES FOTO

Šonedēļ pašmāju populārajā mūzikā sevi pieteicis jauns un neierasts duets – mūziķi Katrīna Bindere un Kristaps Zvanis plašākai uzmanībai piedāvā dziesmu ”Kas bija tas?”.

Dziedātāju Katrīnu Binderi klausītāji iepazinuši dažādās muzikālos projektos, tajā skaitā ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē šogad un šovā ”X Faktors” pērn. Savukārt Kristaps Zvanis ir rokgrupas ”Rubīna Kubs” vokālists un ģitārists.

Mūziķi pirmo reizi satikušies dziesmu rakstīšanas nometnē ”RIGaLIVE5”, un kopā sarakstītā kompozīcija ”Kas bija tas?” ir dinamiska mīlas dziesma par attiecību sarežģījumiem un neizpratni, bet ar cerību uz kopīgu nākotni.

”Mums šī bija pirmā pieredze šāda veida nometnēs. Mūzikas gaumes ir diezgan atšķirīgas, tāpēc tas bija izaicinājums izveidot ko tādu, kas beigās patīk mums visiem,” sadarbību komentē mūziķi.

Dziesmu producējis Jānis Jačmenkins, kurš iepriekš sadarbojies ar dziedātāju Justu.

Dziesmu rakstīšanas nometne ”RIGaLIVE” kopā pulcē mūzikas autorus, dziesmu tekstu autorus, izpildītājus, dziesmu producentus. Pirmo reizi tā notika 2017. gadā. Iepriekšējās ”RIGaLIVE” nometnēs  radītas vairākas plašākai auditorijai jau zināmas dziesmas – ”Zemes stunda”, ”Varbūt šodien, Varbūt rīt”, ”Think too much”, ”Be žodžių” un citas.