Ar seksīga kadra palīdzību Anna Sedokova atklāj uz kādām kāzām viņu neaicināt

Pievienot komentāru
Ar seksīga kadra palīdzību Anna Sedokova atklāj uz kādām kāzām viņu neaicināt
INSTAGRAM

Seksīgā Krievijas estrādes zvaigzne Anna Sedokova, neskatoties uz saderināšanos ar basketbolistu Jāni Timmu, turpina publiskot atkailinātus foto, ļaujot faniem priecāties par viņas augumu. Anna ir pašpārliecināta un vēlas sev līdzās pašpārliecinātu vīrieti.

Jaunākajā, seksīgajā kadrā Anna redzama pozējam uz balkona bikini – fonā redzamas palmas, okeāns un saulainas, zilas debesis.

Anna Sedokova par saderināšanos, skaisto gredzenu un bijušo sajūtām

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas. Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Latvijā un pasaulē! PIETEIKTIES Jānis Timma mīļā video sajūsminās par savu un Annas Sedokovas mīlestību

Skaistule pozē no sāna, pacēlusi kājiņu un uzlikusi roku uz ciskas – ļaujot seksīgajā kadrā mirdzēt arī saderināšanās gredzenam.

Ieņemtā poza rada ilūziju, ka mūziķe pozē kaila, tam arī piepalīdz miesas krāsas bikini.

”Karstā” kadra autors ir Annas mīļotais Jānis, kuram nesagādā problēmas iemūžināt mīļoto seksīgu, pat apzinoties, ka bildes tiks izliktas visu apskatei.

”Ja topošais vīrs netaisa tev šāda veida fotogrāfijas – neaicini mani uz savām kāzām,” fotogrāfiju paraksta Anna.

Ieraksta nobeigumā Anna vēl paziņo, ka mīl savu Jāni. Komentāros Timma lieto sarkanas sirdis un gredzentiņu, lai visiem ir skaidrs, ka Anna ir viņa sieviete!

Vai karjeras vārdā Anna Sedokova ir likusies ar kādu gultā? Mūziķe sniedz atklātu atbildi