Ar pieciem koncertiem mūziķis Igo svin pirmos 40 gadus uz skatuves

0 Komentāru

5 līdz 6 koncerti dienā un apmēram 250 koncertu gadā. Šādi pavadīti diezgan daudzi gadi mūziķa Igo karjerā. Tagad mūziķis svin savus pirmos 40 gadus uz skatuves.

Šīs dienas mūzikas namā “Daile” paiet mūziķa Igo zīmē, kur mākslinieks svin savus pirmos 40 gadus uz skatuves, katru vakaru piedāvājot citādāku koncertprogrammu.

Igo
Mūziķis

Mainīsies cilvēki uz skatuves, un tas ir pats galvenais, jo mūziķi ir tie, kas mani ir pavadījuši manus 40 gadus uz rokskatuves, un jā, mēs esam ar dažādiem komponistiem, dažādiem mūziķiem, kādā dzīves periodā sadarbojušies, un tagad ir iespēja parādīt kaut nelielu daļu no tā, kas ir tapis.

Viens no viesmāksliniekiem būs arī mūziķis Aivars Hermanis. Pirmā sadarbība abiem mūziķiem sākas jau pirms 35 gadiem grupā “Remix”.

“Jaunībā viņš bija traks, labā nozīmē, tādi jau tikai iekaro pasauli, kas ir ļoti citādāki nekā citi, kam ir idejas pilna galva, tagad mēs arī varam novērot, ka viņš kaļķa cepli ceļ, tad tāds projekts, un šķīvjus zīmē, un bildes taisa, kā viņš to visu paspēj, tas ir neiedomājami, cilvēks, ko tādu var izdarīt,” stāsta Hermanis.

Šajos koncertos Igo muzicēs vēl ar tādiem komponistiem kā Jānis Strazds, Valts Pūce, Mārtiņš Brauns, Uldis Marhilēvičs un Jānis Lūsēns. Šajos koncertos tiks izspēlēti fragmenti no cikliem “Uguns”, “Zeme”, “Ūdens”, kā arī ir atjaunota koncertprogramma “Ieelpots”, tāpat ik vakaru arī skanēs Igo zelta repertuārs.

Igo
mūziķis

Lai arī mēs spēlēsim dziesmas, kas ir jau guvušas vietu cilvēku sirdīs, es domāju, ka mēs ejam laikam līdzi un dzīvojam šodien. Es ceru, ka būs tā, ka katrs ir izvēlējies savu dienu un savu koncertprogrammu un jutīsies labi, un mēs no sirds centīsimies paveikt, lai tā notiktu.

Arī pats mūziķis saka, ka šie ir tikai pirmie 40 gadi uz skatuves un nekas jau neapstājās. Pašlaik ir tapis jaunais cikls “Gaiss”, un koncerti ir saplānoti jau līdz vasaras vidum.

0 Komentāru