Ar ņipru hitu pašmāju mūzikā sevi piesaka 17 gadus vecā Dina Kina

2 komentāri
Ar ņipru hitu pašmāju mūzikā sevi piesaka 17 gadus vecā Dina Kina
PUBLICITĀTES FOTO

Pie pašmāju populārās mūzikas debesīm iemirdzējusies jauna zvaigzne – 17 gadus veca dziedātāja Dina Kina. Šonedēļ plašākas sabiedrības novērtējumam nodota viņas jaunākā dziesmu un mūzikas video “People of the light”.

Kā Skaties.lv atklāj dziedātājas pārstāvji, Dina Kina jau sen uzsākusi gatavošanos dalībai konkursā ”Eirovīzija”, un dziesma ”People Of The Light” ir pirmais mēģinājums parādīt savu radošumu šajā formātā.

Dziesma tika ilgi izstrādāta un ierakstīta sadarbībā ar slaveniem zviedru producentiem.

Videoklips tika nofilmēts vienas dienas laikā. Dina spēlēja dramatisku lomu, kurā aizbēga uz turieni, kur ir gaisma, kur ir cilvēki, kas izstaro gaismu.

Jāatzīmē, ka Dina Kina ir Latvijas slavenās dziedātājas Yanas Kay audzēkne.

”Yana ir tik lielisks cilvēks, viņa ir ļoti talantīga un daudz ko man ir iemācījusi. Yana ir ieguldījusi manī visu savu milzīgu pieredzi, ticību sevī un spēcīgu velēšanos kļūt par mākslinieku,” stāsta Dina Kina.

Dina ir piedalījusies daudzos starptautiskos vokāla konkursos, kur ir kļuvusi gan par uzvarētāju, gan saņēmusi godalgas. Viņa jau ir apliecinājusi sevi kā spēcīga dziedātāja, kas ir spējīga tikt galā ar vissarežģītākajām pasaules līmeņa dziesmām.

Meitene ir ļoti daudzpusīga un radoša. Līdzās gaitām mūzikas skolas Diāna aktīvi apmeklē laikmetīgās dejas nodarbības, kur apgūst dažādus stilus un novirzienus, kā arī izmēģina spēkus savu dziesmu rakstīšanā.

Jau kopš bērnības Dina vienmēr ir neatlaidīgi gājusi pie sava mērķa, nodarbojoties ar mūziku, dziedāšanu un dejām. Viņa uzskata, ka nav nekā neiespējama, ja vien tu tam tici, smagi strādā un bezgala mīli to, ko dari.