Ar mīlas balādi mūzikā sevi piesaka Jenny May vīrs Gatis

2 komentāri
Ar mīlas balādi mūzikā sevi piesaka Jenny May vīrs Gatis

Ar romantisku dziesmu “Pieneņu pūkās” pašmāju populārajā mūzikā sevi pieteicis pazīstamās dziedātājas Jenny May, īstajā vārdā Maija Stuģes, vīrs Gatis Babris.

“Tā diena ir pienākusi, kad nevis es, bet mans vīrs izdod savu pirmo dziesmu!” vietnē “Facebook” priecīgi ziņo Maija un atklāj, ka viss aizsācies pirms viņas dzimšanas dienas.

“Viņš zina, ka man patīk izdomas bagātas dāvanas. Tad nu lūk, naktīs neguļot, bet rakstot dziesmai vārdus, kuri paši lauzās brīvībā un neļāva iemigt, tapa dziesma. Palīgā tika saukts draugs Gvido, līdz tā tapa noslīpēta un muzikāli pabeigta.

Un manā dzimšanas dienā viņš tāds dikti satraukts gaidīja vakaru. Saģērbās kā džentlmenis un, kad atnāca Gvido ar ģitāru, man tika dzīvajā izpildīta šī dziesma,” atklāj Jenny May.

“Ne pa jokam samulsu, jo pie tik lielas romantiskas neesmu radusi. Bet man ļoti patika. Tas tiešām bija reāli negaidīti,” pārsteigumu neslēpj dziedātāja.

Maija atzīst, ka, ja kaut kas tāds būtu noticis pirms 10 gadiem, viņa nav droša, vai to spētu novērtēt: “Toreiz to būtu uztvērusi kā cukurūdeni ar cukuru, bet tagad – pavisam cita lieta.”

Viņa uzsver, ka katrai lietai ir savs laiks. “Lai tad iet gaisā un iedvesmo arī citus!” klāsta dziedātāja.