“Ar katru dienu arvien labāka pašsajūta!” Publicēta pirmā bilde pēc ilgāka laika ar Valteru Frīdenbergu

Pievienot komentāru
“Ar katru dienu arvien labāka pašsajūta!” Publicēta pirmā bilde pēc ilgāka laika ar Valteru Frīdenbergu
facebook.com/laimepilnigamusic

Latvijā labi pazīstamais mūziķis un dziedātājs Valters Frīdenbergs pagājušā gada izskaņā devās uz Vāciju, lai Berlīnē, Šaritē klīnikā, uzsāktu kauju ar vēzi, kas uzbrūk viņa organismam. Grupa “Laime pilnīga” ceļā uz pasaules čempionātu hokejā Dānijā iegriezušies pie viņa ciemos un sociālajos tīklos nopublicējuši bildi ar Valteru.

Grupa čempionāta laikā Dānijas pilsētā Herningā sniegs vairākus koncertus, bet ceļā uz Dāniju iegriezušies arī ciemos pie grupas “Tumsa” solista Valtera Frīdenberga. Viņi sociālajos tīklos nopublicējuši draudzīgu foto, kurā smaidīgi pozē kopā ar mūziķi, kurš 2005. gadā Latvijai “Eirovīzijas” dziesmu konkursā kopā ar savu tā laika skatuves partneri Kārli Būmeisteru jeb Kazhu atnesa piekto vietu.

“Braucam ar Laimi Pilnīgu uz hokeja čempionātu Dānijā, lai pasākuma ietvaros uzstātos ar 5 koncertiem. Valters ir tuvs mūsu draugs un nepalaidām garām iespēju izmest nelielu līkumu un Berlīnē uz stundiņu viņu apciemot. Ir ārkārtīgs prieks, ka Valters nav zaudējis savu dzīvesprieku un optimismu. Pastaigā pa parku atcerējāmies smalkākos mūziķu jociņus un notikumus. Valters jūtas ar katru dienu arvien labāk un gaidām viņu jau pavisam drīz atpakaļ Latvijā sveiku un veselu,” pastāstīja grupas bundzinieks Elvijs Mamedovs.

“Ar katru dienu arvien labāka pašsajūta. Pagaidām vēl esmu atkopšanās procesā pēc visām procedūrām. Protams, liels prieks, ka draugi iebrauca apciemot!” portālam Skaties.lv pastāstīja pats mūziķis. Uz Vāciju Valters devās decembrī, lai par tautas saziedotajiem līdzekļiem uzsāktu ķīmijterapijas kursu un cilmes šūnu terapiju.