Ar dziesmu ”Es plus tu” sevi piesaka jaunā dziedātāja Karlīna

Pievienot komentāru
Ar dziesmu ”Es plus tu” sevi piesaka jaunā dziedātāja Karlīna
PUBLICITĀTES FOTO

Ar jaunu dziesmu latviešu valodā ”Es plus tu” sevi piesaka jaunā dziedātāja Karlīna, pilnajā vārdā Karlīna Šēnknehte. Dziesmai tapis spilgts videoklips.

””Es plus tu” ir stāsts par mīlestību. Šī dziesma stāsta par to, ka dzīvē citreiz tā sanāk, ka viens mīl vairāk un vienam arī sāp vairāk, taču ir jāzina, kad palaist vaļā un smaidot iet tālāk,” Skaties.lv skaidro Karlīna.

”Pirmo reizi dzirdot dziesmas demo, mani piesaistīja dziesmas stāsts, man bija svarīgi šajā skaņdarbā saglabāt sev raksturīgo pašpārliecinātību un vieglumu un, klausoties, kā arī skatoties video, redzu, ka tas ir izdevies,” piebilst jaunā censone.

Dziesmas ”Es plus tu” autori ir Kato (Anna Zankovska), Arnis Račinskis un Jānis Driksna, dziesmas producents – Arnis Račinskis. Dziesma ir tapusi 2019. gada pavasara sesijas dziesmu rakstīšanas nometnē ”RIGaLIVE#4”.

”Kad agrā pavasarī ar Kato un Jāni Driksnu rakstījām dziesmu, Karlīnu vēl nepazinām, bet kopš pazīstam, ir skaidrs, ka ar Karlīnu iepazīties vajadzēs visiem,” par jauno dziedātāju teic Račinskis.

Dziesmas video klipa pamatideja radās Oskaram Andersonam, kurš ierunājās par Latvijā neredzētu melnā un baltā fona spēli. Tālāk šo ideju attīstīja dziedātājas māsa Edīte Šēnknehte, kura klipam veidoja režiju. Video ir stāsts par divām pasaulēm, simboliski par vīrieti un sievieti un to, kā mēs katrs redzam sevi un otru, kad attiecības ir beigušās. Video tika filmēts Roberta Šulca fotostudijā.

Skatuves gaitas jaunā māksliniece uzsāka kā fona dziedātāja dažādiem jaunajiem mūziķiem. Savu solo darbību ar skatuves vārdu Caroline dziedātāja uzsāka 2018. gadā, bet nākamajā gadā izdeva savu pirmo oriģināldziesmu ”It’s getting cold”. Taču nu nolemts, ka pie sava vārda paliks arī uz skatuves.

Skatuves pieredzi dziedātāja turpināja iegūt, uzstājoties dažādos pasākumos gan akustiski, gan ar pilnu sastāvu.