Apprecējušies mūziķi Andris Kivičs un Liene Skulme

53 komentāri
Apprecējušies mūziķi Andris Kivičs un Liene Skulme
PRIVĀTAIS ARHĪVS

2020. gads Latvijā nudien sācies uz īstas mīlestības viļņa – jau pirmajās gada dienās gredzenus mijuši trīs populāri pāri. 3. janvārī apprecējušies mūziķis un grāmatu autors Andris Kivičs un māksliniece un skaistuma karaliene, tagad arī mūziķe, Liene Skulme, nu jau Kiviča.

Par skaisto notikumu pāris saviem draugiem un faniem pavēstīja ar sociālo tīklu palīdzību. Liene pēc kāzām pieņēmusi vīra uzvārdu, kļūstot par Lieni Kiviču.

Abi salaulājušies Mārupē, bet viņu vedēji bijuši Aivita Dumberga un Lienes senais draugs, šovbiznesā labi pazīstamais dejotājs Eldars Salvis Rozentāls. Abi bija ieturējuši klasisko kāzu stilu – Andris bija tērpies elegantā uzvalkā, bet Liene – fantastiski skaistā, baltā kleitā ar plīvuru, par ko jau saņēmusi neskaitāmus fanu komplimentus.

”Mēs ar Lieni izdomājām tā – mums ir plus mīnus 40, piedzīvojam kaut ko pa īstam. Un šodien mēs ņēmām un apprecējāmies. Tā bija kolosāla diena,” īsi pēc ceremonijas sajūtās dalījies mākslinieks.

Mūziķis uzsver, ka, ja esi īsts vīrs, ar kāzām nav, ko kavēties – ir jāuzņemas atbildība un jānosvin abu mīlestība.

”Nav pasaulē nekā krutāka, kā mīlēt otru cilvēku,” iedvesmo Kivičs.

Liene un Andris kopā mīlestībā jau ir vairāk kā gadu, un abiem šīs nav pirmās kāzas, bet Andris neslēpj – kad Liene viņam nākusi pretī kāzu kleitā, viņš izplūdis emociju asarās.

Skaties.lv pievienojas sveicējiem un novēl pārim, lai mīlestība vienam pret otru ar katru dienu tikai turpina augt augumā!

53 komentāri