Antra Stafecka parāda sevi dabisku – bez efektiem, grima, bet ar grumbiņām

4 komentāri
Antra Stafecka parāda sevi dabisku – bez efektiem, grima, bet ar grumbiņām
INSTAGRAM

Dziedātāja Antra Stafecka pārsteigusi atbalstītājus, publiskojot kadru, kurā redzama bez grima. Antra aicina mīlēt sevi un neuztraukties tik ļoti par grumbiņām un liekajiem kilogramiem.

Fotogrāfiju, kurā mūziķes seju nerotā ne grams grima, Antra paraksta vārdiem – mācīties sevi mīlēt vēl vairāk!

Foto: Antra Stafecka kopā ar dēliem bauda Kurzemes šarmu

View this post on Instagram

Labrīt tiem, kas tikko cēlušies! ☀️ Un hei visiem, kuri jau ir devušies savās dienas gaitās. ✌️ Šīs nedēļas novēlējums – mācīties sevi mīlēt vēl vairāk! Vairāk jau vērsts uz sievietēm! Mēs tomēr tiiiik ļoti uztraucamies par visu.. Izskats.. Ak vai, liekie kg vai grumbas par daudz.. Mati ne tādi un grimms ne tāds 🤦‍♀️😂 Un nedod Dievs, kāds/kāda pasaka, ka izskaties stāvoklī.. Un Tu neesi 😂😂😂 Ehhh! Mīļās dāmas! Mācāmies mīlēt sevi vairāk. Tie mazie jaukie sīkumiņi, kas mūsos ir, padara mūs labākas nekā mēs domājam. 🤩 Un uzliktie, pašizdomātie standarti (90 60 90) NAV obligāti! 🙌 Zinu, ka visas to zinām, bet patīkami, kad kāds atgādina 😊 Sveicieni! Lai forša nedēļa! 🤗 P.S. Bilde bez efektiem, bez grimma. Un JĀ, ar grumbiņām.! 🙌

A post shared by Antra Stafecka (@antra_stafecka) on

Foto: dziedātāja Antra Stafecka pārsteidz ar neierastu tēlu

”Mēs tomēr tik ļoti uztraucamies par visu. Izskats! Ak vai, liekie kilogrami vai grumbas par daudz. Mati ne tādi un grims ne tāds. Nedod Dievs, kāds pasaka, ka izskaties stāvoklī, bet tu neesi,” smejas Antra.

Antra uzskata, ka mazie, jaukie sīkumiņi, kas mūsos ir, padara mūs labākus nekā mēs domājam. Uzliktie, pašu izdomātie standarti: 90-60-90 nav obligāti!

”Zinu, ka visas to zinām, bet patīkami, kad kāds atgādina,” tā Antra.

Dziedātāja piebilst, ka fotogrāfijā redzama bez efektiem un grima, toties ar grumbiņām!