Ansis Klintsons pēc publiskās pajokošanas slēpjas no Kiviča

31 komentārs
Ansis Klintsons pēc publiskās pajokošanas slēpjas no Kiviča
SKATIES/LETA

Pēc tam, kad mūziķis Andris Kivičs un viņa mīlestība Liene Skulme tika pie vienādiem tetovējumiem pēc pusotra mēneša attiecībām, TV3 laika ziņu vadītājs un mūziķis Ansis Klintsons kopā ar sievu Montu publiski pasmējās par šo ārišķību, publiskojot attēlu, kurā mīlas apliecinājumi vienam pret otru uzzīmēti uz pierēm. Pēc šī izgājiena laika ziņu vīrs darbā ierodas cepurē, liekot uzdot jautājumu – vai tiek slēpts tetovējums vai slēpjas pats?

Kā sarunā ar Skaties.lv, piesedzis pieri ar cepuri, atklāj Klintsons, viņš pēc pārsteidzīgā soļa mazliet sabijies. Kā nekā – Kivičs jau savulaik ar dūrēm cīnījies, kad medijos aizskarta viņa tā brīža sieviete.

”Man no visa ir bail, bet jo īpaši no Andra Kiviča. Bet, ja godīgi, tā jau mums tāda draudzīga ”troļļošanās”. Ar Andri esam pazīstami. Domāju, ka viņš pats apzinās, ka tetovēšanās ir diezgan dulls pasākums. Un gan jau pats saprot, ka tā tāda draudzīga iesmiešana,” jokojas laika ziņu vīrs.

Kā Klintsons pajokoja? Lasi TE!

Kā spriež Klintsons, tikt pie vienādiem tetovējumiem ar mīļoto, esot ļoti dulls gājiens. Taču, no otras puses – mīlas skurbulis ir laiks, kad darīt visneiedomājamākās lietas!

”Tas ir skaisti. Bet rēcīgi arī,” Andra un Lienes tetovējumus komentē laika ziņu vīrs. Pats ar sievu Montu ir precējies jau vairāk nekā desmit gadus, bet kopīgiem tetovējumiem abi vēl nav nobrieduši. ”Mīkstie,” pats par sevi iesmej Klintsons.

Kā Kivičs un Skulme izlēma tetovēties? Lasi TE!

Bet, kas tad īsti rotā Klintsona pieri, kuru grib redzēt visi kolēģi, bet kuru viņš spītīgi atsakās rādīt?

”Var ticēt, ka man ir tetovējums. Un tā nav viltus ziņa! Visu patiesību uzzini, skatoties laika ziņas,” intrigu uzkurina laika ziņu vīrs.
31 komentārs