Annas Dribas atbilde ”Ričiem” ”Čigānu karalienes” konfliktā

Pievienot komentāru
Annas Dribas atbilde ”Ričiem” ”Čigānu karalienes” konfliktā
PUBLICITĀTES FOTO

Izlasījusi grupas ”Riči” dalībnieka Rinaldo komentāru strīdā par koncertšovu ”Čigānu karaliene”, klusēt nespēj šova galvenā māksliniece Anna Dribas. Dziedātāja ar Skaties.lv starpniecību vēlas aicināt ”Riču” mūziķus pārstāt iepīt viņas vārdu pašu ģimenes iekšējā skandālā.

”Izlasīju Rinaldo (Ritvars Sunītis) viedokli, un vēlos izteikties. Pudniks turpina vainot mani ”Riču” vārda izmantošanā. Vēlos viņam pajautāt – vai viņi zina, ka es nerakstu koncerta aprakstu?

Es vispār nezinu, kurš izdomāja par to jubileju,” Skaties.lv skaidro Anna.

Rinaldo komentāru lasi TE!

Māksliniece uzskata, ka Ričiem pašiem savā ģimenē vien jāmeklē tas grēkāzis.

”Ritvars saka, ka tāpat vien tas nenotiek. Tad varbūt vajag uzprasīt tam, kurš to izdomāja, nevis vainot mani un producentu Viktoru Prapru. Man šķiet, ka vispār tas bija Agis, kurš teica, ka tā ir jubileja.

Agris Ričs ir no Riču ģimenes un labāk zina, kam ir cik gadu un cik būs. Un, ņemot vērā, ka viņš ar Rinaldo uz skatuves ir no 1999. gada, tad tā ir jubileja.

Turklāt Ritvars pats pateicis, ka Agris viņam piedāvāja organizēt jubilejas koncertus. Tā kā Agris ir viņa tēvocis, viņš droši vien zina labāk. Sanāk, ka Ritvars nepiekrīt viņam, savam tēvocim.

Bet beigās vainīgi esam mēs ar producentu,” neizpratnē par jukām Riču ģimenes iekšienē ir Anna.

Viņa gan uzsver, ka tiem, kuri iegādājušies un vēl plāno iegādāties biļetes uz ”Čigānu karalieni”, nav ne par ko jāuztraucas – koncerti notiks, tie būs ļoti baudāmi, un vilties nenāksies arī ”Riču” mūzikas draugiem.

”Tik un tā cilvēkus sagaida lielisks šovs, piedalīsies leģendārās dziesmas ”Zemenes” autors Jānis Krūmiņš, man liels prieks, ka dziedāsim kopā. Starp citu, kādreiz ”Riči” izpildīja šo dziesmu ”Dziedošajās ģimenēs”.

Agrāk, kad nezināju par latviešu mūziku, šo dziesmu ”Zemenes” es zināju,” tā Anna.

Dziedātāja nesaprot, kāpēc ”Riču” mūziķi izvēlējušies šo pārpratumu kārtot caur medijiem, tā vietā, lai vienkārši izrunātos. Rinaldo iepriekš pat esot paudis vēlmi uzstāties šovos kopā, pret ko Annai neesot bijis iebildumu.

”Bet droši vien ir citādi apstākļi, ka viņš nepiedalās,” tā Anna.