Skaistajai Annai Dribas ar tievēšanu nav sekmējies tā, kā gribētos

6 komentāri
Skaistajai Annai Dribas ar tievēšanu nav sekmējies tā, kā gribētos
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šoruden apņēmības pilni notievēt bija ne tikai “X Faktora” “Baritoni” un Intars Busulis, bet arī temperamentīgā dziedātāja Anna Dribas, kura pirms trīs mēnešiem sev izvirzīja mērķi – šajā laikā atbrīvoties no vairākiem kilogramiem. Taču viņas plāns īstenojies tikai daļēji, tagad portālam Skaties.lv atklāj Anna.

Anna Dribas šovasar lepojās ar zaudētiem 11 kilogramiem. Skaistā skatuves māksliniece bija pievērsusies fitnesam, tomēr labi iesāktā apņemšanās turēties pie veselīgā un sportiskā dzīves veida pačibēja līdz ar krīzi dziedātājas dzīvē – viņa piedzīvoja vilšanos mīlestībā un pareiza uztura grožus palaida vaļīgāk. Vairāk lasi šeit!

Septembra vidū dziedātāja apņēmās notievēt ar jauniem spēkiem un sasniegt vēl labāku rezultātu – viņa bija apņēmības pilna trīs mēnešu laikā nomest astoņus kilogramus.

Kā tagad Skaties.lv atklāj Anna, šajā laikā viņai izdevies atbrīvoties no nedaudz vairāk kā diviem kilogramiem.

”Pirms koncertiem sanāca notievēt par 2,2 kilogramiem.

Anna Dribas

Anna Dribas
Dziedātāja

Man tagad ir mērķis vairs tik fanātiski nenodarboties ar sportu. Ir jārūpējas ne tikai par ķermeni un izskatu, bet arī par garīgo attīstību.

Bet tik un tā mans mērķis uzlabot formu un līdz maijam pamēģināt notievēt līdz 55 kilogramiem, jo vēders bišķiņ traucē. Iepriekšējo reizi, kad svēros, mans svars bija 63 kg. Īstenībā vajag mērīt apkārtmērus, nevis svaru.

Tāpat es gribu ierosināt cilvēkus, lai neaizmirst arī par garīgo attīstību. Vajag visu sabalansēt,” atzīst Anna. Piemēram, viņa daudz laika velta reliģiskās literatūras izpētei: ”Es domāju, ka ir svarīgi zināt reliģijas vēsturi.”

Ja Annas ēdienkarte palikusi bez ievērojamām izmaiņām, tad sportisko slodzi gan šoruden nolēma samazināt – viņa sportiskajām aktivitātēm velta trīs reizes nedēļā un vienu reizi nedēļā apmeklē peldbaseinu.

”Izmazgāt grīdu mājās arī ir labs treniņš,” saka Anna.

Septembrī dziedātāja lepojās ar ūdens aerobikas nodarbību vadīšanu, taču biežo koncertu dēļ tas palicis otrajā plānā. Izrādās, pēdējos mēnešos Annai ikdiena paiet starp Latviju un Lietuvu, kur, pateicoties sadarbībai ar lietuviešu producentu, dziedātāja teju ik nedēļu uzstājas.

”Publika ir ļoti atsaucīga. Uzstājos ar vijolnieci un ģitāristu, un man ir jauni skatuves kolēģi – trīs jaunie operdziedātāji: Laimondas, Edgarus un Jozas. Un profesionāli dejotāji. Ceļā uz koncertu es klausos lietuviešu valodu, drīz iemācīšos. Es arī dziedu lietuviski.

Uz Lietuvu es braucu gandrīz katru nedēļu, uz kādam trīs četrām dienām. Atkarīgs no koncertu skaita. Koncerti notiek arī Latvijā. Šis man ir otrais projekts ar šo producentu. Pirmais bija ”Gipsy Princess”, tagad ir ”Baltican Carmen”,” tā Anna.