Anna Dribas priecē ar jaunu hitu krievu valodā

0 Komentāru
Anna Dribas priecē ar jaunu hitu krievu valodā
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Dziedātājai Annai Dribas gads iesācies radoši – ar piedalīšanos muzikālajā projektā ”Baltican Carmen”, un šonedēļ viņa plašākam klausītāju vērtējumam nodevusi jaunu dziesmu ”Ilūzija” krievu valodā.

Kā Skaties.lv norāda Anna Dribas, jaunā dziesma stāsta par to, ka dažreiz mīlestība var būt ilūzija un var būt sāpīgi, kad tu skaties uz realitāti. Bet ilūzija tomēr var būt skaista un iedvesmojoša.

Dziesmas pirmie aizmetņi radušies 2017. gada rudenī, bet tā sakomponēta aizvadītajā vasarā.

”Es domāju, ka katrs no mums dažreiz var nokļūt mīlestības ilūzijās un dzīvot tajās. Kamēr nesapratīs, ka tā ir ilūzija. Varbūt iemīlēšanās arī ir ilūzija savā “ideālajā tēlā”, bet varbūt realitāte ir pavisam kas cits?” spriež dziedātāja.

Daiļā Anna Dribas pozē fotosesijā ar erotisku piesitienu

”Runājot par attiecībām ar cilvēkiem kopumā, nevajag dzīvot gaidās, ka cilvēkiem jāreaģē uz jūsu rīcībām un vēlmēm tā, kā jums gribētos.

Ja divi pieaugušie un pašpietiekamiem cilvēki atrod viens otru, viņi zina, ka jārespektē otra cilvēka intereses, un domāju, ka varēs vienoties par vairākām lietām. Ir jāmeklē cilvēku ar līdzīgiem mērķiem, ieradumiem un interesēm dzīvē,” savu radošo un privāto dzīvi kopā savij Anna.

”Par ilūzijām var pastāstīt dziesmās, jo mūzika ir jūtu pasaule,” saka skatuves māksliniece.

Noklausies!

Annas Dribas jaunāko dziesmu krājumā ir tādi gabali kā “Visumā”, “Beznosacījuma mīlestība” un “Superman Andrey”.
0 Komentāru