Anna Dribas piedāvā vasarīgu mīlas dziesmu

1 komentārs
Anna Dribas piedāvā vasarīgu mīlas dziesmu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Ar romantisku dziesmu savus talanta cienītājus iepriecinājusi temperamentīgā dziedātāja un dejotāja Anna Dribas. Nesen plašākas sabiedrības novērtējumam nodots skaņdarbs ”Tikai tu”.

Kā Skaties.lv atklāj Anna Dribas, jaunās dziesmas galvenais vēstījums ir: pasaulē ir tikai viens cilvēks, ar kuru tu vēlētos būt kopā.

Vienlaikus ar dziesmas izdošanu Anna savā ”Instagram” foto blogā publicējusi fotogrāfijas, kurās pozē kopā ar kādu staltu puisi. Momentuzņēmumi daudziem likuši uzdot jautājumu, vai skatuves māksliniece uzsākusi jaunas attiecības.

Anna steidz viest skaidrību: ”Nē, šī dziesma nav par viņu. Dziesma bija uzrakstīta agrāk, pirms es iepazinos ar šo puisi.”

”Viņš nav mans draugs. Bet varbūt pagaidām,” nosaka dziedātāja.

”Tagad par agru par to domāt, jo draudzējamies ne ilgāk par vienu nedēļu. Pagaidām atrodamies iepazīšanas stadijā,” tā Anna.

Skatuves māksliniece nesen noslēgusi projekta ”Baltican Karmen” koncerttūri un turpina piedalīties muzikālajās aptaujās.

”Vienmēr var labāk,” par savām gaitām mūzikā saka Anna. ”Prieks, ka biju vienā koncertā ar Raimondu Paulu. Un tieši pirms 10 gadiem mums ”O!Kartes akadēmijā” bija koncerts ar Paulu, un toreiz es vinnēju ar dziesmu “Ābols”,” palepojas savulaik talantu šovā ”O!Kartes akadēmija” iepazītā dziedātāja.

Jau 22. jūnija vakarā Anna Dribas uzstāsies čehu alus darītavā un restorānā “Stargorod”.

Noklausies!