Andris Kivičs uzskata, ka pilnīgu idiotu īpatsvars sabiedrībā ir divi procenti

1 komentārs
Andris Kivičs uzskata, ka pilnīgu idiotu īpatsvars sabiedrībā ir divi procenti
facebook.com/andris.kivics

Lielu ažiotāžu izpelnījās dziedātāja Andra Kiviča nopēlums prezidentam Raimondam Vējonim. Tas noticis saistībā ar prezidenta uzrunu Dziesmu un Deju svētkos. Mākslinieks turpina izteikt savu viedokli, nu jau pēc sava ieraksta analizēšanas un komentāru lasīšanas.

Sociālajā tīklā ”Facebook” Andris raksta, ka pēdējais izdarītais secinājums ir tāds, ka pilnīgu idiotu, tādu, kuru idiotismu nav iespējams vārdos aprakstīt, īpatsvars sabiedrībā ir ap diviem procentiem.

”Divi cilvēki no simta nesaprot pilnīgi neko. Svarīgi ir sev un saviem bērniem iemācīt viņus atpazīt reālajā dzīvē,” tā sociālajā tīklā “Facebook” raksta Andris.

Andris uzskata, ka tas nav ne daudz, ne maz, bet zinot statistiku ir vieglāk raudzīties uz dažiem cilvēkiem, vienkārši jāsaprot, ka esi saticis vienu no šiem diviem procentiem, un var dzīvot mierīgi tālāk.

Andris Kivičs skarbi kritizē Raimonda Vējoņa uzrunu:

Mākslinieks uzskata, ka jocīgi esam mēs visi. Īpašu uzmanību izpelnījušies tie, kuri ir tik dīvaini, ka Andris nesaprot, kā viņi vispār funkcionē ikdienas dzīvē, kā paliek dzīvi.

“Viena kundzīte man uzrakstīja – pats apaudzis ar bezgaumīgiem sejas matiem un aiztiek mūsu Vējonīti, lai es nebrīnos, ka tas kungs nāks ar liesmām pār mani. Dāma tādā solīdā puķainā kleitā, ar ieveidotiem Merlinas Monro cienīgiem matiem, ar saulespuķēm rokās un zelta zobiem,” raksta Andris.

Kivičam sociologs teicis, ka sakarīgi, disciplinēti, izglītoti, bez atkarībām un noliecēm, un, apveltīti ar darba spējām virs vidējā, ir piecpadsmit procenti cilvēku.

1 komentārs