Andris Kivičs sniegs īpašu koncertu Valentīna dienā; uz skatuves kāps arī Liene Skulme

30 komentāri
Andris Kivičs sniegs īpašu koncertu Valentīna dienā; uz skatuves kāps arī Liene Skulme
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Priecīgi jaunumi mīlētājiem un Andra Kiviča mūzikas cienītājiem – ir parādījies lielisks variants Valentīna dienas svinībām! Mūziķis Andris Kivičs izziņojis īpašu Valentīna dienas koncertu, turklāt tajā uz skatuves kā viņa dueta partnere pirmo reizi kāps arī Liene Skulme!

Tauta jau labu laiku virtuālajā vidē sprieda, ka Liene un Andris būtu tieši tas, ko gribētos paklausīties mīlētāju svētkos, un nu tas ir oficiāli – pāris izziņo koncertu, kas 14. februāra vakarā notiks krodziņā ”Paldies Latiņam”.

Kā Skaties.lv atklāj krodziņa pārstāvis Raitis Velps – koncerts būs unikāls notikums Latvijas šovbiznesā, jo tajā pirmo reizi kā viņa dueta partnere uz skatuves kāps arī Liene Skulme, lai kopā izpildītu nupat izdoto ”Tā mēs mirdzam, tā mēs gaistam”.

”Izvēlējāmies Andri aicināt uz Valentīna dienas koncertu, jo tomēr Andris ir Latvijā pazīstams mūziķis ar ļoti skaistām dziesmām tieši par mīlestību.

Un jo īpaši tāpēc, ka, neskatoties uz visu pēdējā laika publicitāti, turpina būt īsts romantiķis un sekot savai sirdij,” Skaties.lv ideju lutināt mīlētājus tieši ar Kiviču izskaidro krodziņa pārstāvji.

Koncerts ir bezmaksas, taču iespējams rezervēt galdiņu, kas, ņemot vērā, ka interesi par pasākumu īsā laikā izrādījuši jau tūkstoši, būtu arī ieteicams. Rezervē galdiņu TE!

”Paldies Latiņam” pārstāvji ir droši, ka koncerts notiks un netiks atcelts kādu Andra piedzīvojumu dēļ kā tas nesen notika ar šovu Kuldīgā.

”Ticam, ka Andris šo gadu laikā uzkrājis pietiekošu profesionalitāti, lai neapbēdinātu fanus ar neierašanos,” uzsver kluba pārstāvji.