Andris Kivičs kopā ar sievu un meitu Līgosvētkus nosvin Vācijā

4 komentāri
Andris Kivičs kopā ar sievu un meitu Līgosvētkus nosvin Vācijā
facebook.com/andris.kivics/

Dziedātājs, grupas ”Z-Scars” līderis Andris Kivičs Līgosvētkus sagaidīja Vācijā, uzstājoties svētku festivālā Frankfurtē. Dziedātājs apvienoja darbu ar atpūtu un uz Vāciju devās kopā ar sievu Madaru un pāra vecāko meitu Keitiju, mazo Kimu atstājot vecvecāku aizgādībā.

Andra un Madaras vecākajai meitai Keitijai, kura ir teju sešus gadus veca, lidojums uz Vāciju bija pirmais dzīves lidojums. Meitenīte pirms lidojuma bija sajūsmināta, laimīga, bailes viņas sejā nebija saskatāmas.

Līgo diena tika pavadīta Frankfurtē, jo Andrim bija jāuzstājas festivālā, bet dāmas pirms koncerta devās meklēt svētku vainadziņus. Tā kā svētki tika aizvadīti mierīgi, tad viņi bija moži un nākamajā rītā varēja doties tālāk un apskatīt citas Vācijas pilsētas.

Ģimene apmeklēja Ķelni un Diseldorfu, baudīja kafejnīcu piedāvātos ēdienus, apskatīja svarīgākās kultūras vietas, kā arī skaistās celtnes.

”Skats no baznīcas augšas. Aptuveni piecdesmitais stāvs. Katram dzīvē vajadzētu redzēt Ķelnes brīnumu, uzkāpt 509 pakāpienus un ”nočekot” savu kardio ir iespaidīgi,” sociālajos tīklos raksta Andris.

Vērojot skaistās, augstceltnes Kivičam ienāca prātā jautājums, kā kāds varēja uzcelt ko tik varenu, bet nespēt radīt velosipēdu?

4 komentāri