Andris Kivičs: Karstumā vēdeklis piestāv arī vīriešiem ar bārdu

3 komentāri
Andris Kivičs: Karstumā vēdeklis piestāv arī vīriešiem ar bārdu
instagram.com/andriskivics/

Dziedātājs Andris Kivičs kopā ar sievu Madaru devies romantiskā ceļojumā uz Venēciju. Mākslinieks Venēciju sauc par pasaules romantikas galvaspilsētu, kurā viss ir skaists un mīļš. Ceļojuma laikā nosvinēta Madaras Vārda diena un baudīti romantisko mirkļi.

Lai saulainajā Venēcijā iegūtu kaut mazāko vēja sniegto vēsumiņu, dziedātājs izmanto vēdekli. Kivičs paziņo, ka lielā karstumā vēdeklis piestāv arī vīriešiem ar bārdu. Mākslinieks nekautrējas staigāt pa pasaules romantikas galvaspilsētu ar vēdekli rokās.

Lielisku veldzi sniedza arī populārais itāļu saldējums. To varēja iegādāties teju ik uz stūra, to formas, krāsas un garšas sajūsmināja Andri.

Kiviča ģimenes brīvdienas Norvēģijā:

Vērojot mazās, krāsainās mājiņas Andris aizdomājās par to, kāpēc gan Latvijā nevarētu būt šāds skaistums, viss vajadzīgais ir krāsa! Krāsaino mājiņu skatu mūziķis sauc par ļoti iedvesmojošu, kurā var raudzīties mūžīgi.

Vienā no ceļojuma fotogrāfijām tiek iemūžināts arī uz ielas sastapts kaķis. Par dzīvnieku slavenība ir drošs, ka viņš ir redzējis pilnīgi visu, ko vien iespējams redzēt Venēcijā.

Vērojot skaisto, iedvesmojošo skatu no Venēcijas ēku jumtiem sabiedrībā zināmā persona neslēpj, ka, redzot šādu skaistumu, tu nevari palikt tāds, kā līdz šim, tu kļūsti labāks.

Kur nu Venēcijā bez gondolu apskates un romantiskiem izbraukumiem vakara puskrēslā. To visu pamēģinājuši arī Andris un Madara.

Svētā Marka laukums un tā īstenie saimnieki baloži, kuri no tūristiem gaida maizi un cepumus izpelnījās lielu sajūsmu no mākslinieka. Viņš barojis putnus, gaidījis, kad tie uzlidos uz viņa rokām.

Vienā no romantiskajiem vakariem pāris baudīja bezalkoholiskus dzērienus laukuma kafejnīcā un sociālā tīklā ”Instagram” ierakstā atzina, ka tajā visā ir kas maģisks.

3 komentāri