Andris Kivičs aicina līdzcilvēkus palīdzēt viņam un mīļotajai atgriezties Rīgā

20 komentāri
Andris Kivičs aicina līdzcilvēkus palīdzēt viņam un mīļotajai atgriezties Rīgā
INSTAGRAM

Dziedātājs Andris Kivičs un viņa mīla Liene Skulme nedēļu uzturējās Berlīnē, kur baudīja brīvdienas un beigu beigās nokavēja lidmašīnu. Nu Andris aicina līdzcilvēkus palīdzēt viņiem atgriezties Latvijā.

Dziedātājs Andris Kivičs sociālajā tīklā ”Facebook” atklāja, ka kopā ar Lieni ir iestrēguši Berlīnē un jautāja – vai kādam nav ideja kā nokļūt atpakaļ uz Rīgu?

Mākslinieka fani uzreiz steidza norādīt, ka ceļš uz Rīgu ar kājām aizņemtu vien 8 dienas. Izskanēja variants braukt ar gadījuma automašīnām – “stopējot”, kā arī tika ierosināta ideja par mikroautobusiem.

Ar paziņojumu Kivičam nāk klajā arī Dembovska! Lasi TE!

Vairāki mīlnieku atbalstītāji ieteica likt lietā mīlas spārnus, tie spēj pacelt spārnos!

Kivičs un Skulme nokavējuši lidmašīnu uz Latviju; biļetes uz citiem reisiem ir pārāk dārgas

Atklājies, ka autobusa biļete vienai personai no Berlīnes uz Rīgu maksā 55 eiro, toties lidojums 23. janvārī vienai personai izmaksātu 31.61 eiro.

Tāpat arī pēc lidmašīnas nokavēšanas mīlnieki varēja atlidot uz Latviju, maksājot nieka 40 eiro par vienu biļeti.

Abiem ar Lieni uz Latviju bijis jāizlido piektdienas rītā 10.30, taču, kā jau tas dzīvē mēdz notikt, kad esi laimīgs un mīlestības apreibis, pāris pamodies vien pirms divpadsmitiem.

”Iedzersim šampi, pāris dienas padzīvosim pa viesnīcu un tad varbūt brauksim tālāk uz Frankfurti. Pagaidām neiespringstam,” smejas Kivičs.

Liene Skulme publiski izskaidrojas ar Kiviča sievu Madaru

Neskatoties uz vieglo attieksmi saistībā ar lidmašīnas nokavēšanu, jau nākamajā dienā pāris meklēja tautiešu palīdzību, padomus, lai nokļūtu mājās.

Daudzi pāra fani aicina mākslinieku uzrakstīt konta numuru, lai spētu mīlniekiem finansiāli palīdzēt.

Atgādinām, ka jau nākamajā nedēļā Andrim paredzēts koncerts restorānā ”Stargorod”. Jācer, ka slavenībām izdosies nokļūt Rīgā un muzikālais šovs nebūs jāatceļ.

20 komentāri