Andrejevas mīļotais Aišpurs beidzot sācis šķiršanos no sievas

8 komentāri
Andrejevas mīļotais Aišpurs beidzot sācis šķiršanos no sievas
LETA/ F64

Kamēr visas Latvijas uzmanība pievērsta Kiviča un Skulmes mīlai, salīdzinoši klusiņām laulības un jaunās mīlestības pinekļus atpīt mēģina mūziķis Jānis Aišpurs, kurš jau vairāk nekā pusgadu dzīvo kopā ar Aiju Andrejevu, bet joprojām ir precēts ar savu divu atvašu mammu Madaru. Nu mūziķis beidzot esot gatavs šķirties.

Gada sākumā nāca klajā vēsts, ka Aišpurs jau vairāk nekā pusgadu dzīvo kopā ar Andrejevu un aizgājis no sievas Madaras Līviņas-Aišpures, ar kuru 12 gadu ilgajās attiecībās dzimušas divas meitas.

Pēc šīs ziņas Madara žurnālam ”Kas Jauns” atklāja, ka viss nav tik skaisti, kā izskatās. Jā, Jānis jau pagājušajā pavasarī izvācies no ģimenes mājas, solījis sakārtot šķiršanās lietas, taču joprojām vilcinās, ko Madara dēvē par ”divu sieviešu mānīšanu un nepieņemamu vīrieša rīcību”. Sievas stāstu lasi TE!

Iespējams, tieši šo nesmukumu publiskošana šajā gadījumā nostrādājusi – kā Aišpura sieva nupat atklājusi ”Kas Jauns”, šķiršanās lieta beidzot ir sākusies. Process gan prasīs laiku, jo Jāņa un Madaras savienība svētīta ar divām meitiņām.

”Jāsakārto dažas lietas, un runa ir par mūsu saistībām attiecībā uz kopīgajiem bērniem,” par šķiršanās procesu skaidro Madara.

Interesanti, ka sociālajos tīklos viņa noņēmusi savam uzvārdam Aišpura uzvārdu, kļūstot par vienkārši Madaru Līviņu.