Andrejevas mīļotais Aišpurs beidzot sācis šķiršanos no sievas

8 komentāri
Andrejevas mīļotais Aišpurs beidzot sācis šķiršanos no sievas
LETA/ F64

Kamēr visas Latvijas uzmanība pievērsta Kiviča un Skulmes mīlai, salīdzinoši klusiņām laulības un jaunās mīlestības pinekļus atpīt mēģina mūziķis Jānis Aišpurs, kurš jau vairāk nekā pusgadu dzīvo kopā ar Aiju Andrejevu, bet joprojām ir precēts ar savu divu atvašu mammu Madaru. Nu mūziķis beidzot esot gatavs šķirties.

Gada sākumā nāca klajā vēsts, ka Aišpurs jau vairāk nekā pusgadu dzīvo kopā ar Andrejevu un aizgājis no sievas Madaras Līviņas-Aišpures, ar kuru 12 gadu ilgajās attiecībās dzimušas divas meitas.

Pēc šīs ziņas Madara žurnālam ”Kas Jauns” atklāja, ka viss nav tik skaisti, kā izskatās. Jā, Jānis jau pagājušajā pavasarī izvācies no ģimenes mājas, solījis sakārtot šķiršanās lietas, taču joprojām vilcinās, ko Madara dēvē par ”divu sieviešu mānīšanu un nepieņemamu vīrieša rīcību”. Sievas stāstu lasi TE!

Iespējams, tieši šo nesmukumu publiskošana šajā gadījumā nostrādājusi – kā Aišpura sieva nupat atklājusi ”Kas Jauns”, šķiršanās lieta beidzot ir sākusies. Process gan prasīs laiku, jo Jāņa un Madaras savienība svētīta ar divām meitiņām.

”Jāsakārto dažas lietas, un runa ir par mūsu saistībām attiecībā uz kopīgajiem bērniem,” par šķiršanās procesu skaidro Madara.

Interesanti, ka sociālajos tīklos viņa noņēmusi savam uzvārdam Aišpura uzvārdu, kļūstot par vienkārši Madaru Līviņu.

TOP komentāri

 • livija-gudrais muļķis
  +20 +19 -1

  livija-gudrais muļķis

  Tas pats variants jau vien ir,precēts ar diviem bērniem,kuri ikdienā aug bez tēva.Vai tiešām Aija domā,ka uz citu mājas izjauktiem pamatiem uzcels savu- laimes un mīlestības pilnu?
 • mhm
  +19 +18 -1

  mhm

  Nekaunīga rīcība no abiem piegulētājiem, kuriem nav kauna lakstoties pa gultām, kamēr nav nokārtota šķiršanās.
 • joske
  +8 +8 0

  joske

  Te tas pats kas Olgas un Bankava variantā. Skatuves "dīva" sagribēja un vecis pamet visu un skrien!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl