Aminata nosvin piecus gadus pēc uzvaras “Jaunajā talantu fabrikā”, izdodot izjustu hitu

0 Komentāru

Latvijas popdziedātāja Aminata, svinot radošās darbības piecu gadu jubileju, klausītājus iepriecinājusi ar jaunu singlu – plašākam vērtējumam nodots izjusts hits “Catching the Headlights”.

Skanīgās balss īpašniece Aminata pirms pieciem gadiem svinēja uzvaru muzikālajā TV šovā “Jaunā talantu fabrika”. Tam sekoja dziedātājas pirmais singls “I Can Breathe”.

Jaunā, nesteidzīgā dziesma “Catching the Headlights” ir Aminatas atgriešanās tajās sajūtās, kādas viņā mājoja savu pirmo skaņdarbu rakstīšanas laikā.

“Tolaik es nedomāju par to, ka manām dziesmām jāiekļaujas rāmjos, formātos vai kādā noteiktā žanrā,” atminas Aminata.

“Šī nav vienkārši dziesma, bet sajūtas, kas saliktas kopā un tad ierakstītas studijā. Dziesma ir par eiforijas stāvokli, kāds var būt, kad esi kopā ar īsto cilvēku. Kad vari atslābināties un ļauties saplūst kopā ar savu mīļoto.”

“Catching the Headlights” nesteidzīgā un izjustā veidā aicina apstāties un baudīt katru mirkli, ko izdodas pavadīt kopā ar sev tuvāko cilvēku, nedomājot ne par ko citu. Stāsts ir par mazām, bet ļoti nozīmīgām un intīmām detaļām, kurām ikdienas steigā bieži vien sanāk paskriet garām.

“Šoreiz dziesmai nav savs konkrēts stāsts, un tā tiešām ir par konkrēta, ļoti svarīga un trausla momenta fiksāciju,” piebilst tās autore.

Šogad Aminata plāno izdot savu trešo albumu, un “Catching the Headlights” ir trešais tā singls, kas seko pērn klajā nākušajiem “Zero Love” un “Don’t Talk About It”.

Pirmie divi dziedātājas soloalbumi – “Inner Voice” un “Red Moon” – guvuši labus panākumus gan Latvijā, gan ārzemēs, kas dod Aminatai iedvesmu strādāt vēl neatlaidīgāk un drosmīgāk.
0 Komentāru