Aminata izdevusi draisku videoklipu, kurā pirmo reizi dejo

2 komentāri
Aminata izdevusi draisku videoklipu, kurā pirmo reizi dejo
Viktorija Simanoviča (Tochka91)

”Eirovīzijas” nedēļā jaunu videoklipu fanu uzmanībai nodevusi dziedātāja Aminata, kura Eiropas lielākajā dziesmu konkursā Latviju ar panākumiem pārstāvēja pirms trīs gadiem. Jaunais mūzikas video radīts skatuves mākslinieces jaunākajam singlam ”Zero Love”.

Jaunajai dziesmai piemīt izteikti vasarīga noskaņa, un tā vēsta par cilvēka nevēlēšanos atklāt savas jūtas citai personai, lai atkal sevi nesāpinātu. Tiek izrādīta nulle mīlestības jeb ”Zero Love”.

Arī videoklipā ieskicētas abas dziesmā apspēlēto emociju puses – aukstā un savaldīgā, kā arī iekāres pilnā un trauslā.

”Šā klipa tapšanā sadarbojās patiesi lieliska komanda,” stāsta Aminata. ”Filmēšanas procesā atmosfēra bija ļoti draudzīga un jautra, taču katrs nākamais solis bija labi pārdomāts un laiks netika tērēts velti.

Man pašai bija ļoti labs garastāvoklis, jo varēju domāt tikai par savu priekšnesumu. Neskatoties uz to, ka filmējām diennakti, sākot grimēties jau naktī, visiem bija daudz enerģijas.”

Aminata īpaši uzsver arī to, ka šis ir pirmais viņas klips, kurā iestudētas horeogrāfiskas kustības. Tās palīdzējusi izstrādāt horeogrāfe Linda Paulauska.

”Ļoti patīk arī tas, ka videoklipā man ir veseli trīs tēli, ko izdomājām kopā ar režisoru un stilisti. Pirmais – maigais, sapņainais un brīvais. Otrais – kaislīgais, drosmīgais un pašpārliecinātais. Un trešais – glaunais.”

Videoklips filmēts Latvijā, un to režisēja Pāvels Trebuhins, producents bija Deniss Kotegovs, Aminatas stilu veidoja Elga Homitska, grima māksliniece bija Sofija Lomakina, bet friziere – Jelena Lībante (”Kitchen HairLab”).

Plānots, ka gada beigās Aminata izdos jaunu albumu. Ir noritējis produktīvs jaunu dziesmu rakstīšanas darbs, kas rezultējas ”Zero Love” un šogad vēl gaidāmu pāris singlu izdošanā. Nesen Aminata Spānijā filmējās jau nākamā singla videoklipa vajadzībām.