Alla Pugačova Dzintaru koncertzālē žilbina miniatūros ādas šortiņos

1 komentārs
Alla Pugačova Dzintaru koncertzālē žilbina miniatūros ādas šortiņos
instagram.com/lobodaofficial/

Pirmdien, 20. augustā, Dzintaru koncertzālē uzstājās viena no populārākajām un visvairāk iemīļotākajām jaunās paaudzes Krievijas dziedātājām Svetlana Loboda. Koncertu novērtēt ieradās arī primadonna Alla Pugačova un humorists Maksims Galkins.

Pirms koncerta Svetlanu grimētavā pārsteigusi Alla Pugačova, kura ieradās apsveikt mākslinieci ar panākumu – uzstāšanos Dzintaru koncertzālē. Tieši šo koncertzāli Krievijas mākslinieki uzskata par ko ļoti īpašu.

Loboda par tikšanos raksta, ka, ienākot primadonnai aizkulisēs, viņa aizmirsusi visu uz pasaules. Jaunā dziedātāja vēlējusies smelties no Allas gudrību, spēku un enerģiju.

Par spīti tam, ka fotogrāfijā Alla stāv līdzās gados daudz jaunākajai dziedātājai, kura tiek uzskatīta par vienu no seksīgākajām Krievijas mūziķēm, visu uzmanību izpelnījās tieši sešdesmit deviņus gadus vecā māksliniece.

Alla koncertu apmeklēja miniatūros ādas šortiņos un melnos zeķzābakos, tādā veidā izceļot savas slaidās, jauneklīgās kājas un tvirto pēcpusi. Ar šādām formām nevar lepoties ļoti daudzas sievietes, kuras Pugačovai derētu mazmeitu lomās.

Krievijas estrādes zvaigznes Jūrmalā nosvin dziedātāja Igora Nikolajeva sievas dzimšanas dienu!

40 ГРАДУСОВ…минимум… @alla_orfey ❤️ #юрмала

A post shared by LOBODA❤️ (@lobodaofficial) on

Arī paša koncerta laikā zvaigžņotais pāris ļoti aktīvi klausījās Lobodas dziesmas, cēlās kājās, aplaudēja un pat dziedāja līdzi populārākajiem hitiem. Pugačova un Galkins koncertu vēroja no VIP ložas restorānā.

1 komentārs