Alkohols, krāsoti mati un pareiza elpošana – Latvijas mūziķi atklāj mūžīgās jaunības noslēpumu

4 komentāri
Alkohols, krāsoti mati un pareiza elpošana – Latvijas mūziķi atklāj mūžīgās jaunības noslēpumu
INSTAGRAM / FACEBOOK/ IEVA LEINIŠA, LETA

“Es nedzeru, nesmēķēju un nelietoju narkotikas,” savu mūžīgās jaunības noslēpumu pērn atklāja 72 gadus vecā amerikāņu dziedātāja un aktrise Šēra, turklāt, kā pati atzīst, no uzskaitītā savā dzīvē tā arī neko nav pamēģinājusi. Arī Latvijas mūziķi neskopojas ar vērtīgiem ieteikumiem jaunības saglabāšanai.

Skaties.lv apkopojis pašmāju skatuves mākslinieku receptes ilgajai jaunībai.

Pašmāju mūziķi atklāj mūžīgās mīlestības noslēpumu

Ralfs Eilands: ”Nezaudēt sevī bērnu.”

Dons: ”Mūziķi nav mūžīgi jauni.”

Markus Riva: ”Vienmēr domāt augstāk, tālāk, vairāk. Visu laiku ir jānotēmē uz augstākām virsotnēm un jāiet līdzi laikam, jāskatās un jāpēta, kā mainās šī industrija un arī sabiedrība.”

Kārlis Auziņš, Matīss Čudars, Ivars Arutjunjans: “Neatkarīgi no laikapstākļiem, katru rītu basām kājām noskriet četrus kilometrus, katrā rokā turot pa kastanim. Pēc tam jānoberzējas ar dvielīti. Vēlams, vismaz vienu reizi mēnesī cīnīties ar lāci, lai uzturētu fizisko formu un tonusu.”

Bungu un dūdu mūzikas grupa ”Auļi”: ”Alkohols.”

Hiphoperis Arturs Skutelis: ”Māka neuztraukties par nesvarīgo.”

”Bermudu Divstūris”: ”Melot par savu īsto vecumu.”

Lauris Valters: “Domāju, ka skaņas, kuras izdalām un kurās uzturamies, ir ļoti enerģētiski uzpildošas un tādēļ arī tā jaunība tik labi turas gan fiziski, gan garīgi.”

”Tautumeitas”: ”Mirdzums acīs un radošā enerģija, kas caurstrāvo ķermeni. Patīkamās un pozitīvās izjūtas, ko rada mūzikas radīšana un, īpaši dziedātājiem – pareiza elpošana.”

Grupa ”Neon Saturdays”: “Mēs ticam, ka mūžīgās jaunības noslēpums slēpjas radošajā enerģijā. Lai radītu labu mūziku un uzstātos, ir nepieciešams atvērt sevī enerģiju, ko apkārtējie varētu raksturo kā harismu.”

Ainars Bumbieris: “Es joprojām jūtos kā divdesmitpiecgadīgs, lai arī šogad apritēja 30 gadu. Es domāju, ka tas ir mans “mindset” jeb prāta stāvoklis, ar kādu uztveru dzīvi. Un es to uztveru ļoti pozitīvi, pat bērnišķīgi un tādējādi nekādi nav iespējams kļūt vecam, ja vienmēr dzīvi izbaudi kā spēli, kurā galvenais uzdevums būt laimīgam.”

”The Sound Poets”: ”Krāsoti mati, labs stilists un labi sakari.”

Madara Murņikova jeb Múr: “Mūžīgā jaunība ir gara stāvoklis, kuru jebkurš var uzturēt, ja nepārtrauc nospraust jaunus mērķus, uz ko tiekties, un izzināt sev nezināmo.”

Grupas “Kautkaili” dalībnieki Kaspars Vizulis, Kristīne Pāže un Didzis Bardo: ”Mūziķu jaunības noslēpums ir patiess bērna prieks, esot uz skatuves. Skatuve sniedz to “mūžam jauns” sajūtu.”

Grupa ”DaGamba: ”Atrašanās mūžīgā kustībā. Mūžīgā kustība un enerģijas apmaiņa ar klausītājiem.”

Grupa “Double Faced Eels”: ”Vīkendos negulēt.”

Smagās mūzikas grupa ”Skyforger”: ”Mums tas ir smagais metāls, smagais roks. Vienkārši patīk, un tas pozitīvi uzlādē ikdienā.”

Rokmūziķis Jānis Bukums: “Spožākās zvaigznes izdeg visātrāk, līdz ar to nesasniedz vecumdienas. Bet, ja nopietni, tad noslēpums ir noticēt sev. Mūziķiem iekšā ir dzinulis, vēlme un spēja emocijas pārvērst skaņās un mākslā.”

Grupa “Polifauna”: “Mūžīgā jaunība ir ilūzija. Noslēpums varētu slēpties mārketingā.”

Kuri no mūziķiem šogad iegūs “Zelta mikrofona” balvas, baudi 12. februārī kanālā LNT īpašajā apbalvošanas ceremonijā no Dailes teātra!

4 komentāri