Alekss Silvērs par “Eirovīzijas” tērpu: cilvēki man mugurā redzēja kleitu, svārkus, tas ir absurds!

5 komentāri
Alekss Silvērs par “Eirovīzijas” tērpu: cilvēki man mugurā redzēja kleitu, svārkus, tas ir absurds!
LAURIS VĪKSNE

Dziedātājs Alekss Silvērs ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē startēja ar dziedātājas Aminatas radīto dziesmu ”Fireworks”. Aleksa izvēlētais skatuves tērps radīja pārdomas vai neizpratni daudzos šova vērotājos.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Alekss stāsta, ka ir apmierināts ar savu uzstāšanos pusfinālā. Šovs izdevies kā plānots, arī vokāli viņš izdarījis maksimumu.

”Eirovīzijas” skatītāju ažiotāža par skatuves tērpu māksliniekam radīja prieku, jo pierādīja, ka latviešiem ir laba humora izjūta. Viņš pasmējies kopā ar visiem.

”Daudzi raksta, ka izskatījos sievišķīgi, es tā nedomāju. Cilvēki man mugurā redzēja kleitu, svārkus, tas ir absurds. Dziedātājam vajag būt redzamam uz skatuves. Māksliniekam jābūt stilīgam,” analizē Alekss.

Dziedātājs aizdomājas, ja būtu uzvilcis melnu krekliņu, vesti vai ādas jaku, vai tas būtu īpaši? Viņš tā nedomā!

Plikas kājas bija šova elements. Tika izmantoti dejas elementi no stila, kas liek māksliniekam uz skatuves būt ar plikām kājām. Aleksam prieks, ka zinošu cilvēku ir daudz un viņi saprata.

”Šovs parādīja mīlestību, kā attiecības sākas, kā beidzas. To varēja redzēt visas uzstāšanās garumā,” tā Alekss.

Alekss priecājas, ka žūrijas locekļi novērtēja viņa vokālās prasmes, dziesmu, tas ir galvenais. Visi pārējie komentāri, tā ir gaumes lieta.

Neskatoties uz negatīvo rezultātu un neiekļūšanu finālā, Alekss nedomā padoties. Uzstāšanās izdevusies un nu tikai jādodas uz priekšu.

Kā savu šī gada favorītu dziedātājs nosauc dziedātāju Samantu Tīnu, kura ne tikai lieliski dzied, bet spēj ar savu enerģētiku piepildīt skatuvi.

Alekss tieši Samantai novēl uzvaru un piebilst, ka tikai viņai ir viss vajadzīgais, lai uzvarētu un pilnvērtīgi prezentētu valsti lielajā finālā.

5 komentāri