Komentāri
Alekss Silvērs devies uz Baltkrieviju, kur pārstāvēs Latviju vokālajā konkursā. Apskati video un novērtē mākslinieka iespēju gūt panākumus!
instagram.com/aleksssilvers/

Dziedātājs Alekss Silvērs jau devies uz Baltkrieviju, kur pārstāvēs Latviju starptautiskajā konkursā ”Славянский базар” (Slāvu bazārs). Alekss Latvijā izturēja atlasi un nu sacentīsies ar vēl divdesmit dalībniekiem, lai iegūtu kādu no godalgotajām vietām.

Sociālajā tīklā ”Facebook” dziedātājs ievietojis video no mēģinājuma, parādot, kā viņam veicas sagatavošanās procesā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Minskā notiekošajā mēģinājumā Aleksam jau deviņos no rīta bija jābūt formā un jāmēģina kopā ar leģendāro Baltkrievijas orķestri.

Nesen sarunā ar portālu Skaties.lv dziedātājs atklāja, ka izlēma piedalīties konkursā, jo uzsācis solo karjeru un šāda veida vokālie konkursi ir lielisks veids, kā parādīt sevi plašākai publikai.

Latvijas pārstāvja komandā ir tādi skatuves mākslinieki kā Liene Greifāne, Ilona Bagele un Jeļena Švilpe. Vairākas nedēļas pirms konkursa dziedātājs apmeklēja dažādus mēģinājumus, veica dziesmu izvēli, piedalījās vokālajās meistarklasēs. Viņš darīja visu, lai kļūtu labāks un labāks.

Kā tu vērtē Aleksa iespēju iegūt kādu no godalgotajām vietām?

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl