Alekss Silvērs atteicies no ballītēm un alkohola par labu sporta zālei un svara pieaugumam

5 komentāri
Alekss Silvērs atteicies no ballītēm un alkohola par labu sporta zālei un svara pieaugumam
Personīgais arhīvs

Alekss Silvērs pirms pusgada sācis sportot un kardināli mainījis savu dzīvi. Dziedātājs trīs reizes nedēļā apmeklē sporta zāli, ēd četras reizes dienā, guļ deviņas stundas diennaktī un ir aizmirsis par nakts uzdzīvi. Uzsākot sportot, Alekss svēris 68 kilogramus, nu palielinājis ķermeņa masu līdz 77 kilogramiem.

Janvāri dziedātājs sācis ar apņemšanos pieņemties svarā un iegūt muskuļus. Jau redzami pirmie rezultāti, bet viņš uzskata, ka priekšā vēl ilgs ceļš, lai iegūtu tādu ķermeni, par kādu viņš sapņo.

”Apnika izteicieni – ārprāts, cik tu tieviņš, varbūt tev vajag ko apēst, tu vispār ēd? To dzirdu jau no bērnības un sapratu, ka ir pēdējais laiks saņemties un ko mainīt.

Kad puisis ir sportisks, viņam ir normāla ķermeņa masa, viņš izskatās pievilcīgāks un ir veselīgāks. Man kā dziedātājam, skatuves cilvēkam tas nāk tikai par labu. Cilvēki uz skatuves vēlas redzēt skaisti veidotus cilvēkus, nevis skeletus,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Alekss.

Foto: Personīgais arhīvs

Alekss piebilst, ka viņa kolēģe, dziedātāja Liera Šteina, ar kuru kādreiz dziedājis duetā, jau vairāk nekā gadu apmeklē sporta zāli un, redzot, kā mainās viņas ķermenis, kalpojusi viņam kā papildu motivācija.

Alekss ir 1.90 metrus garš un, pirms sāka apmeklēt sporta zāli, svēris 68 kilogramus, kas esot pilnīgs ārprāts. Pēc sešu mēnešu darba sporta zālē puisis nu sver 77 kilogramus, bet sapņo ķermeņa masu palielināt līdz 85 kilogramiem, kas būtu ideāls svars viņa augumam.

Kādreiz vīrietis valkājis XS/S izmēra džinsus, t-kreklus un uzvalka kreklus, nu viņam jāiegādājas M izmēra apģērbs. Šis tas no vecajiem krājumiem Aleksam vēl der, bet viņš jūt, ka paliek cieši un drīz arī tas būs jāmaina.

”Tiem, kuri nekad nav bijuši sporta zālē un nezina, ko tur darīt, iesaku strādāt kopā ar treneri, ne tikai 1-3 reizes, bet pusgadu kā minimums. Skatīties žurnālos bildes, izmantojot dažādās aplikācijas, video, kuros redzami vingrinājumi, ir bezjēdzīgi. Tu darīsi to pašu, ko redzi, bet tas var tev izdarīt pāri. Vajadzīgs cilvēks, kurš saprot, kas vajadzīgs tieši tavam ķermenim.

Apmeklēju sporta zaļi trīs reizes nedēļā un visu daru kopā ar treneri. Viens pats vingroju tikai ”kāju dienā”, jo tie vingrinājumi man ļoti patīk un es zinu, ko tieši man vajag darīt,” atklāj Alekss.

Foto: Personīgais arhīvs

Arī Aleksa ēdienkarte kardināli mainījusies. Sastādīta speciāla programma, kas viņam palīdzēs kļūt veselīgākam un lielākam. Nepārtraukti tiek domāts par ogļhidrātiem un olbaltumvielām.

Dziedātājs neslēpj, ka sporta zāle un vingrošana kopā ar treneriem ir dārgs prieks, bet, atsakoties no nakts dzīves, viss atkal ir līdzsvarā.

”Dārgākais ir pareiza ēšana, ēdu 4-5 reizes dienā un tikai to, kas atrodams manā ēdienkartē. Ēšana izmaksā daudz dārgāk nekā izmaksāja, pirms sāku pareizi ēst. Kādreiz ēdu divas reizes dienā, citreiz vienreiz. Tam visam sekoja, tusiņi, klubi, alkohols. Nu ir režīms – pareizi ēst, gulēt, apmeklēt sporta zāli un nekādas nakts uzdzīves,” jauno dzīves ritmu raksturo Alekss.

Aleksam patīk sportot pa dienu, parasti sporta zāli viņš apmeklē ap 12 dienā, tad visa atlikusī diena vēl priekšā un sajūtas ir citādākas nekā dienā bez sporta. Viņam sports sniedz papildu enerģijas devu. Pēc zāles apmeklējuma dziedātājs stundu vai pusotru paguļ un atsāk savas dienas gaitas.

”Lai ļoti tievs ķermenis mainītos, viss, kas vajadzīgs, ir sporta zāle, treneris, laiks un vēlme. Jādzīvo ar domu, ka katru dienu esi arvien labāks un labāks. Pēc pusgada jau redzēsi rezultātus un tas būs ieguldītā laika un, pūļu vērts,” tā Alekss.

5 komentāri