Alekss Silvērs mācīs Latvijas jaunos talantus starptautiskiem konkursiem

2 komentāri
Alekss Silvērs mācīs Latvijas jaunos talantus starptautiskiem konkursiem
Personīgais arhīvs

Dziedātājs Alekss Silvērs izlēmis mainīt dzīvi un vēl vairāk sevi pierādīt kā profesionāli mūzikā, mākslinieks atvēris vokālo studiju ”Voice”. Tiek vadītas jau pirmās nodarbības, kurās talantīgais mūziķis māca audzēkņiem brīvāk justies uz skatuves un attīstīt vokālās prasmes.

Pirms dalības starptautiskajā talantu konkursā ”Slāvu bazārs” Alekss bijis pasniedzējs citās vokālajās studijās. Tad izlēmis, ka tas ir jāmaina un jāatver pašam sava vieta, kurā varētu mācīt jaunos talantus uzstāties, justies brīvāk uz skatuves.

”Varu pasniegt audzēkņiem nodarbības, kā arī nu man ir vieta, kur aizbraukt, justies kā mājās un strādāt pie jaunām dziesmām,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Alekss.

Savus audzēkņus zvaigzne dēvē par studentiem, daudzi ierodas mācīties, tāpēc, ka redz Aleksu dažādos TV kanālos un grib to pašu. Dziedātājam prieks, ka daudzi vēlas kļūt par dziedātājiem un nest Latvijas vārdu pasaulē.

”Vairumam studentu ir liela problēma – bailes no skatuves un mikrofona. Tā ir psiholoģija, ar kuru mēs strādājam,” tā Alekss.

Viens no studijas mērķiem ir sagatavot studentus starptautiskiem konkursiem, kuri norisinās ārpus Latvijas. Alekss uzskata, ka viņam ir gana liela pieredze, lai pasniegtu vokālās nodarbības un skatuves mākslu.

Latvija neiegūst godalgotas vietas “Slāvu bazārā”:

Pēc dalības ”Slāvu bazārā” māksliniekam ir daudzi aicinājumi parādīt sevi citos starptautiskos konkursos. Šogad plānots brauciens uz Rumāniju, nākamajā gadā uz Krieviju.

Tāpat Alekss jau sācis gatavoties Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajai atlasei, lai šogad saņemtu iespēju pārstāvēt valsti lielajā konkursa finālā.
2 komentāri