””Aizmugure” man ir spēcīga!” Samanta Tīna uz muguras uztetovē aunu

26 komentāri
””Aizmugure” man ir spēcīga!” Samanta Tīna uz muguras uztetovē aunu
PUBLICITĀTES FOTO

Dziedātāja Samanta Tīna pēc zodiaka ir Auns. Mūziķe nopietni uztver zodiaka zīmes, to raksturojumus un sev uz muguras uztetovējusi lielu Auna zīmi, parādot, ka atbilst konkrētās zodiaka zīmes raksturojumam.

Fotogrāfiju, kurā redzama kaila mugura, bet uz muguras iemūžināta Auna zīme, Samanta publiskojusi sociālajos tīklos. Sakot, ka par skaistumu viņai jāsaka paldies tetovētājam Mārtiņam Kaijai.

Pēc asinsanalīžu nodošanas Samanta Tīna aizdomājas par uzticību medicīnas darbiniekiem

”Gribēju tikai jaunu dīvānu!” Mēbeli Samantas Tīnas dzīvoklī nogādā ar ceļamkrāna palīdzību

”Viņa ir aiz manis. Viņa ir uz manas muguras! Viņa – Samanta, spītīgs, ambīcijām pārpildīts, prasīgs un kritisks auns! Mums nekad nav nevienam nekas bijis jāpierāda vai kāds jāuzvar, vai jāsacenšas ar kādu, lai kaut ko pierādītu. Ir jāsacenšas un jāuzvar tikai un vienīgi sevi pašu – savs prāta kritiskais cietums pret sevi. Es to esmu izdarījusi! Uzvarējusi sevi,” tā Samanta.

Samanta piebilst, ka vienmēr būs pati sev priekšā, jo ir sev, piedevusi kļūdas – iedomātas vai citu, norādītas, ir savam perfekcionisma aunam piedevusi un ļāvusies būt ievainojama un pratusi paļauties uz sievišķo sirdsbalsi un sajūtām.

” Ir jānomirst, lai sevi uzvarētu un pieņemtu. Ir bijis ļoti grūti cīnīties ar sevi, lai ļautu tam notikt. Es savu cīņu ar sevi esmu uzvarējusi, esmu acu skatienu priekšā savam aunam, taču tiem, kas man ir aiz muguras tur arī paliks ar mana spītīgā un šad tad skarbā auna cieto skatienu pretī! “Aizmugure” man ir spēcīga par to nav šaubu. Esmu pasargāta aiz viņas – aiz sevis pašas,” tetovējumu raksturo Samanta.

26 komentāri