Aišpura un Andrejevas mīlasstāsta skarbās aizkulises: mūziķa sieva Madara nāk klajā ar atklātu stāstu

41 komentārs
Aišpura un Andrejevas mīlasstāsta skarbās aizkulises: mūziķa sieva Madara nāk klajā ar atklātu stāstu
LETA

Pagājušajā nedēļā Latviju pāršalca ziņa, ka Latvijas mūzikā izveidojies jauns pāris – jau pusgadu kopā dzīvo Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs. Darvas pilīti mīlas medus mucai piešauj Jāņa joprojām laulātās draudzenes Madaras stāsts – viņa atklāj, ka vīra romāns ar Aiju sācies laikā, kad viņa zem sirds nēsājusi abu atvasīti, bet tagad mūziķis vilcinās ar šķiršanos.

To, ka jau pusgadu dzīvo kopā, mūziķi apstiprināja pagājušonedēļ izdevumam ”Privātā Dzīve”.  Pāris neslēpa, ka pusgadu dzīvo kopā, taču, kā izrādās, Aišpurs oficiāli joprojām ir precējies ar interjera dizaineri Madaru Līviņu-Aišpuri, ar kuru kopā bija 12 gadus un kura mūziķim dāvājusi divas meitas.

Madara sniegusi interviju žurnālam ”Kas Jauns”, kurā pastāstījusi, ka vīrs jau gadu nedzīvo ģimenē, taču šķirties nesteidzas.

Baumas par to, ka Andrejevu un Aišpuru saista kas vairāk par draudzību, virmoja jau sen. Abi satuvinājās pirms diviem gadiem, TV projekta laikā kopā apceļojot Malaiziju. Jau vairāk nekā pirms gada mediji jautāja abiem par attiecībām, taču abi tās noliedza.

Madara žurnālam ”Kas Jauns” pastāstījusi, ka to, ka Jānim ir attiecības ar Aiju, nojautusi jau sen. ”Tā kā tolaik biju stāvoklī un zem sirds nēsāju mūsu kopīgo atvasi, nevarēju to pārbaudīt,” skarbu niansi iezīmējusi Aišpura sieva, uzsverot, ka Aijas un Jāņa romāns noteikti esot ilgāks par pusgadu un, visticamāk, sācies jau Malaizijā.

Pavasarī Jānis izvācies no ģimenes mājas, solījis sakārtot šķiršanās lietas, taču joprojām vilcinās, ko Madara dēvē par ”divu sieviešu mānīšanu un nepieņemamu vīrieša rīcību”.

”Ar mani viņš nav izšķīries, bet ar Aiju dzīvo kopā…” situāciju komentējusi Madara.

Aišpuru jaunākajai meitiņai šobrīd ir vien gadiņš un septiņi mēneši, un mamma spriež, ka mazulītei visdrīzāk nekādas ciešas saiknes ar tēvu nebūšot, jo tēvs nav klātesošs.