Ainars Virga par vairākiem tūkstošiem izpārdod savas ģitāras

3 komentāri
Ainars Virga par vairākiem tūkstošiem izpārdod savas ģitāras
F64/Facebook

Rokmūziķa Ainara Virgas fani satraukušies – mākslinieks dažādās domubiedru grupās pēdējā laikā ievietojis sludinājumus par to, ka izpārdod savus mūzikas instrumentus, kā arī jautā, vai kāds viņu nevarētu aizvest mājās no Rīgas līdz Liepājai. Skaties.lv sazinājās ar mūziķi, lai noskaidrotu, vai viņam viss kārtībā ar iztikšanu.

Pie Skaties.lv vērsās satraukts mūziķa talanta cienītājs Rūdolfs, kuru Virgas sludinājumi dara aizdomīgu. Rūdolfs interesējas, vai viņa iecienītajam māksliniekam viss kārtībā ar iztikšanu, ja regulāri tiek ziņots par instrumentu tirgošanu un vaicāts pēc bezmaksas transporta.

Kā Skaties.lv apliecina Virga, ar viņu viss ir kārtībā – Rūdolfa un citu fanu satraukumam nav pamata.

”Naudas man pietiek!Esmu sapratis, ka man ir tik daudz ģitāru, ka visām mājās vairs nepietiek. Vienkārši nav, kur likt. Un man arī tik daudz ģitāru nevajag,” uzsver rokmūziķis.

Lasi arī, kā Virga apreibinājās ar paša gatavotām narkotikām!

Tāpēc viņš izlēmis tām, kuras nav lietošanā, dot iespēju nokļūt cita rokās. Mākslinieks apliecina – visas ir labā stāvoklī.

”Esmu izvēlējies sev atstāt dažas, bet labākās no tām, ko pašam nevajag, izlicis pārdošanā,” stāsta Virga.

Pārdošanas cenu ģitārām mākslinieks nav norādījis, taču uzsver, ka tā nav pārspīlēta – procents par rokmūziķa roku pieskārienu cenai nav pievienots.

”Kā nu kura ģitāra – cenas ir apmēram no 500 līdz 1500 eiro,” skaidro Virga. Pagaidām interesenti vēl riņķī negāžot, taču mākslinieks cer, ka drīz izdosies atrast instrumentiem jaunus saimniekus, kas paša maciņā nozīmēs dažu tūkstošu papildinājumu.

Mūziķim ir sava mīļākā ģitāra, kura esot 12 000 dolāru vērta. To viņš nepārdošot par nekādu naudu.