Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs uzsākuši kopdzīvi

38 komentāri
Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs uzsākuši kopdzīvi
LETA

Latvijas šovbiznesā jauns pāris: kopdzīvi medijiem apstiprinājuši mūziķi Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs. Pagājušā gada pavasarī iestājās krīze Aišpura laulībā, bet mākslinieks atradis jaunu mūzu – jau pusgadu viņš dzīvo kopā ar Aiju.

”Jā, tas vairs nav noslēpums. Tā ir. Varu apstiprināt, ka mums ir attiecības, bet mēs vēl neesam gatavi publiski par tām runāt. Zinājām, ka agri vai vēlu kāds par to jautās, taču esam savstarpēji vienojušies, ka pagaidām nekomentēsim. Laiks rādīs,” attiecības ar Aišpuru žurnālam ”Privātā Dzīve” apstiprinājusi Andrejeva.

Žurnāls ziņo, ka abi jau pusgadu dzīvojot kopā un bija vienojušies uz kādu no gaidāmajiem lielajiem mūzikas pasākumiem doties kā pāris.

Baumas par to, ka Andrejevu un Aišpuru saista kas vairāk par draudzību, virmoja jau sen. Abi satuvinājās pirms diviem gadiem TV projekta laikā kopā apceļojot Malaiziju.

Pagājušā gada pavasarī uzvirmoja runas par krīzi Aišpura un interjera dizaineres Madaras Līviņas-Aišpures 12 gadu ilgajās attiecībās, kurās dzimušas divas meitas. Tolaik jaunākā atvase vēl nebija pat gadu veca. Pāris atklāja, ka dzīvojot atsevišķi.

Savukārt Aija pirms nepilniem trim gadiem šķīra laulību ar Tomu Bērziņu un kopš tā laika sabiedrībā izgājusi kā brīva meitene.

38 komentāri