Komentāri

Dziedātāja Aija Andrejeva, atklājot vasaras koncertsezonu, fanu uzmanībai nodevusi jaunu singlu ”Pinies man pa kājām” no februārī izdotā albuma ”Mēs pārejam uz Tu”. Turklāt šopavasar skatuves māksliniece nolēmusi izmēģināt roku citā nodarbē – klajā nākusi viņas kartīšu kolekcija.

Vienlaicīgi ar jaunās dziesmas publicēšanu tiek izdota arī Aijas Andrejevas pirmā kartīšu kolekcija, kas ir viņas kā kartīšu un pastkartīšu kolekcionāres sapņa realizācija. Ideja par kartītēm ar Aijas jaunā albuma dziesmu vārdiem ”Manilla” izveidotājai Lindai Lukstiņai radusies, kopā ar ģimeni apmeklējot Aijas Andrejevas koncertu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Vienam otru iedvesmot, nozīmē radīt ko skaistu un kopā. Šis ir stāsts par mani un ”Manillu”. Es esmu absolūts kartīšu fans un, nu jau varu teikt, kolekcionāre. Draugi mani dēvē par kartīšu tanti, jo jebkurai dzīves situācijai man patīk piemeklēt kartīti, lai kādu iepriecinātu,” stāsta Aija Andrejeva.

Par sadarbību ar ”Manillu” dziedātāja domājusi jau kādu laiku.

”Kā zināms, domas materializējas. Albumā ”Mēs pārejam uz Tu” ir 10 dziesmas, kurām ir ļoti skaisti, iedvesmojoši teksti, kas, ik reiz tos izdziedot, piešķir tiem arvien jaunu nozīmi. Es domāju, ka šo vārdu realizācija tieši kartīšu veidā piešķirs tiem jaunus un daudz plašākus apvāršņus,” akcentē skatuves māksliniece.

Dziesma ”Pinies man pa kājām” ir albuma ceturtais singls, un tās vārdu autori ir Aija Andrejeva, kā arī Jānis Aišpurs, Arnis Račinskis, Kaspars Ansons un Ansis.

Noklausies!

Festivāli, kuros šovasar būs iespēja dzirdēt ”Mēs pārejam uz Tu” koncertprogrammu:

25. maijs – Preiļi, parka estrāde, brīvdabas festivāls ”Maija zvaigžņu laiks”, viesmākslinieks Ansis

26. maijs – Salaspils novada svētki, viesmākslinieki Ansis un Alex

9. jūnijs – Jelgava, ”Smilšu skulptūru festivāls”, viesmākslinieks Ansis

13. jūlijs – Liepāja,”Open Liepāja”, viesmākslinieks Alex

3. augusts – Liepāja, ”Summersound”

4. augusts – Bauska, ”TASTE”

18. augusts – Valmiera, ”Tintes festivāls”.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 7

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl