Aija Andrejeva dižojas ar savu jauno spēkratu

12 komentāri
Aija Andrejeva dižojas ar savu jauno spēkratu
MADDAN

Populārā dziedātāja Aija Andrejeva šovasar pēc ilgu gadu kopā būšanas nolēma šķirties no sava uzticamā ceļa biedra ”Mini Cooper”, kuram skatuves māksliniece bija devu vārdu Mincīc. Šonedēļ dziedātāja atbalstītājiem lepni atrādījusi savu jauno automašīnu.

Jauno automašīnu Aija Andrejeva steigusi atrādīt kuplajam fanu pulkam, vietnē ”Instagram” publicējot foto, kurā viņa pozē pie sava jaunā spēkrata.

“Tiku pie ruļļiem! ”Citroën” dinamiskais zvērs nu jau manā rīcībā,” palepojusies Aija.

”Sarkanajam un veiklajam ceļa biedram tik vēl nevaru izdomāt vārdu. Varbūt tev kāds variants prātā?” fanus uzrunājusi skatuves māksliniece.

Ar ieteikumiem ļaudis nudien nav skopojušies. Izvirzītas vairāk nekā 20 versijas, kā nodēvēt dziedātājas jauno automašīnu, un starp interesantākajiem minami tādi varianti kā Jurčiks, Žuļiks, Žube, Paprika, Bungādiņa, Vēzītis, Ķirbītis.

Jau ziņots, ka nākamā gada 6. jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē gaidāms vērienīgs Aijas Andrejevas koncerts, kas reklamēts kā līdz šim lielākais notikums dziedātājas karjerā.

Savukārt oktobra sākumā dziedātāja izdeva savu jaunāko singlu ”Bungādiņas”, kas ir otrais vēstnesis no nākampavasar gaidāmā septītā studijas albuma ”Es iešu tālāk”.

12 komentāri