Adrianai Miglānei jāmaksā bargs sods saistībā ar ”influenceres” darba pārkāpumiem

236 komentāri
Adrianai Miglānei jāmaksā bargs sods saistībā ar ”influenceres” darba pārkāpumiem
INSTAGRAM

Dziedātāja, šova ”X Faktors” zvaigzne Adriana Miglāne sociālajā tīklā ”Instagram” publiskojusi emocionālu ierakstu, kurā atklājusi, ka saņēmusi vēstuli no valsts instances un uzzinājusi, ka viņai uzlikts vairāku tūkstošu liels sods. Jauniete valstij ir parādā naudu saistībā ar ”influenceres” darba pārkāpumiem.

Par notikušo Adriana pastāsta ”Instagram” stāstos, neslēpjot savu sarūgtinājumu, kas mijas ar asarām.

Ne tikai Miglānei sods! Saulietei jāmaksā 1000 eiro saistībā ar ”influenceres” darba pārkāpumiem

Adriana Miglāne par dēliņa ēšanas paradumiem un laika atrašanu mājas solim

”Mēs darām lielu darbu, esam mammas!” Adriana Miglāne uzrunā visas jaunās māmiņas

”Man uzlikts sods vairāku tūkstošu apmērā par manām ”Instagram” bildēm, par sadarbībām, ierakstiem, kur biju aizmirsusi norādīt mirkļa birku vai, ka ieraksts ir sadarbība ar kādu uzņēmumu. Uzlika sodu, nekas, kaut kā nomaksāšu,” tā Adriana.

Mūziķei sāp sirds, ka ir tik daudz negodīgu cilvēku, kuri nemaksā lielas nodokļu summas, bet viņa – no tīras sirds maksā visu, kas jāmaksā!

Jaunā sieviete ir sašutusi, viņai ir tikai 21 gads, viņa ir jaunā māmiņa un tiek pieprasīta tik liela summa. Adriana nesaprot par ko, kāpēc tā?

”Mēģinu visu uztvert kā mācību, novēlu ikvienam ”influencerim” – sekot līdzi. Mūs redz visur, mums nemitīgi seko līdzi. Gribētu zināt, kā jūtas tas cilvēks, kurš man to sodu uzlika? Ceru, ka labi, bez sarkasma ceru, ka labi. Briesmīgi, par pāris bildēm tāds sods. Nekas, es to pārdzīvošu,” bēdājas Adriana.

Kā tu vērtē Adrianas situāciju? Vai par pāris nepareizi noformētām fotogrāfijām ir jāsaņem uzreiz bargs sods? Vai varbūt sākumā pietiek ar brīdinājumu?

Adriana Miglāne atklāj, kā pēc dēla dzimšanas sadzīvo ar veģetatīvo distoniju

236 komentāri