Adrianai Miglānei izpaliks 1. septembra svētki – dziedātāja skolosies tālmācībā

1 komentārs
Adrianai Miglānei izpaliks 1. septembra svētki – dziedātāja skolosies tālmācībā
Facebook.com/adrianamiglane1

18 gadus vecā dziedātāja Adriana Miglāne, kuru Latvija iepazina šovā “X Faktors”, vasaru pavadījusi, aktīvi koncertējot un atpūšoties kopā ar draugiem. Skolas tuvošanos jaunā skatuves māksliniece neizjūt tik ļoti kā citi skolēni, jo mācīsies Rīgas Tālmācības vidusskolā, un tas būs pilnīgi cits grafiks, nebūs iespējas aizgulēties un nokavēt stundu sākumu.

Jaunās mākslinieces vasara paiet koncertējot, ierakstot dziesmas, kā nekā vasara ir dziedātāju iecienītākais uzstāšanās veids, var uzstāties dažādās brīvdabas estrādēs, festivālos. Savu muzikālo vasaru Adriana sauc par lielisku!

Adriana neslēpj, ka draugi, viņu aicinot kopā atpūsties, jau apzinās, ka viņa netiks, jo būs, kas jādara. Tas nenozīmē, ka neizdodas kopā pavadīt laiku, jebkurā nedēļas dienā var aizbraukt uz vasarnīcu, paklausīties mūziku un relaksēties džakuzi.

”Esmu lieliski atpūtusies, laiks ir pieticis visam, gan radošām izpausmēm, gan laikam ar draugiem. Ļoti produktīva vasara,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Adriana.

Jaunā mācību gada tuvošanos Adriana šogad neizjūt tik izteikti kā citus gadus, jo šis būs viņas 1. septembris, kad viņa nedosies uz skolu, jo uzsākusi mācības Rīgas Tālmācības vidusskolā.

Viņai būs jāmācās gluži kā ikvienam skolēnam, vienīgi nebūs jādodas uz skolu. Iespēja mācīties internetā ļoti atvieglo jaunās sievietes dzīvi, jo muzikālās karjeras dēļ viņai nācās daudz kavēt skolu un tāpēc bija neiespējami turpināt mācības parastā mācību iestādē.

”Pagājušajā gadā uzsāku mācības Tālmācības vidusskolā un, nomācoties pāris mēnešus, sapratu, ko visi man saka par izturību, ka to spēj tikai paši spēcīgākie cilvēki. Ir jāpiespiež sevi mācīties, jāaudzina raksturs. Tā man ir lieliska iespēja sev parādīt, ka to varu izdarīt, ka esmu apņēmīgs cilvēks, tas norūda raksturu,” skaidro Adriana.

Adriana vienmēr ir mācījusies pati, neviens nav blakus sēdējis, tāpēc viņa nedomā, ka pastāvētu iespēja netikt galā. Turklāt jaunietei patīk mācīties. Īpaši iecienīta psiholoģija un vēsture, bet nepatīk matemātika.

Par spīti tam, ka dziedātājai patīk vēsture, no filmām viņas mīļākais žanrs ir romantiskās filmas. Nereti tik skatītas filmas, kurās parāda karaļu un karalieņu mīlestību.

”Būs nepierasti. Nevaru vēl iztēloties, kā tas būs, ka varēšu no rītiem gulēt, nebūs jāceļas un jāskrien uz skolu. Piecelšos, sākšu domāt, kas jāizdara dienas laikā. Būs interesanti. Protams, man pietrūks normālas skolas, bet jānes upuri, lai gūtu panākumus,” nopietni nosaka Adriana.

Adriana apzinās, ka nemācīšanās skolā veicinās atsvešināšanos no draugiem, bet tuvākie draugi vienmēr paliks tuvi un uz viņiem varēs paļauties.

1 komentārs