Adriāna Miglāne priecē ar pavasarīgu singlu

0 Komentāru
Adriāna Miglāne priecē ar pavasarīgu singlu
INSTAGRAM

Ar jaunu dziesmu deju mūzikas ritmos atbalstītājus iepriecinājusi dziedātāja un TV3 šova ”X Faktors” pirmās sezonas trešās vietas ieguvēja Adriana Miglān, kura klausītāju vērtējumam nodevusi pavasarīgu singlu ”Beautiful Way”.

Adrianas Miglānes jaunā dziesma ierakstīta, sadarbojoties ar vienu no populārākajiem Latvijas producentiem – Kasparu Ansonu un angļu mūziķi, producenti un dziesmu autori Lisbī Steintoni, kuras singli ir iekļuvuši BBC Radio 2 karstajā rotācijā un kura ir sadarbojusies ar vairākiem pasaulē populāriem mūziķiem un dziesmu autoriem.

”Šī ir viena no manām mīļākajām līdz šim tapušajām dziesmām,” saka Adriana Miglāne. ”Sadarbība ar Kasparu un Lisbī ir ļoti vērtīga pieredze manā karjerā, kas rezultējusies ar pavasarīgu singlu ”Beautiful Way”. Šī bija mana pirmā dziesmu rakstīšanas sesija un ceru, ka tās rezultātu novērtēs arī klausītāji”.

”Man bija tā veiksme radīt dziesmu kopā ar Adrianu un Kasparu Rīgā, ”RIGaLIVE” dziesmu rakstīšanas nometnē. Šī bija ļoti jautra dziesmu sesija, un es patiešām izbaudīju darbu ar ļoti talantīgo Adrianu un viņas apbrīnojamo balsi,” norāda Lisbī Stainton.

Noklausies!

Jaunā skatuves māksliniece Adriana Miglāne izturēja sīvo TV3 šova ”X Faktors” atlasi un rezultātā iekļuva šova pirmās sezonas superfinālā, iegūstot trešo vietu.

Pēc veiksmīgās dalības šovā ”X Faktors” Miglāne izdevusi vairākus singlus sadarbībā ar tādiem producentiem kā Rodion Gordin, Kaspars Ansons, Jānis Driksna. Pagājušā gada nogalē mūziķe veiksmīgi piedalījās Lietuvas TV kanāla LNK skatītākajā TV šovā ”Lietuvos Balsas” (”The Voice”), bet šā gada sākumā iekļuva ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa Latvijas nacionālā atlase pusfinālā.

Šobrīd Adriana Miglāne strādā pie jauniem mūzikas projektiem latviešu un angļu valodās, aktīvi koncertē, kā arī jauno mūziķi savai sadarbībai jau ir izvēlējušies tādi pasaulē atpazīstami zīmoli kā ”Samsung”, ”Fanta” un ”Nike”.

0 Komentāru